1 Ocak 2019 20.30: Hadi Fizy Müzik Gecesi Joker Kodu ve İpucu Sorusu

11
490
1 Ocak 2019 Hadi Fizy Müzik Gecesi Joker Kodu ve İpucu Sorusu

Sevgili hadi bilgi yarışması severler 2019 yılının ilk yarışması olacak olan bu akşam 20.30 daki 30.000 tl ödüllü Hadi Fizy müzik gecesi yarışmasında hadi joker kodu ne kadar verilecek ? Hadi ipucu sorusu ne olacak ? İşte merakla beklenen iki konu olarak beklenmektedir.

Hadi bilgi yarışması 2018 yılının son günü olan 31 Aralık 20.30 daki yarışmada Turkcell ‘in katkılarıyla gerçekleşti. Yarışmada tam 201.900 tl ödül ve 201.900 GB internet dağıtıldı. Süpriz konukların yer aldığı bu gece 33 bin kişi civarında 12. soruyu doğru bilerek 201.900 tl yi araların eşit bir miktarda paylaştı. Yani 5.99 tl olarak bölüştüler. Bu yarışmada yine seyirci rekoru kırarak 1.5 milyon seyirciyi yılbaşı özel yarışmasında ağırladı.

Hadi Fizy Müzik Gecesi Nedir ?

Hadi Fizy müzik gecesi nedir diye düşünebilirsiniz bu çok doğaldır, hadi bilgi yarışmasının her salı düzenlediği akşam 20.30 yarışması Fizy ‘nin katkılarıyla gerçekleşen ve 12 sorununda tamamının müzikle ilgili yerlerden geldiği müzik severlere özel bir yarışmadır. Bu yarışma öncesinde Fizy uygulamasında genel ya da kişiye özel jokerler verilmektedir. Ardından da yarışmaya dair 1 tane ipucu sorusu vermektedir. İşte değerli hadi bilgi yarışması severler bizlerde sizin için bunları araştırıp bulmaktayız.

Sizlerde stresten birazda olsa uzak durmak ve ruhunuzu rahatlatmak isterseniz, hem de her hafta joker kodlarına ulaşmak için Fizy uygulamasını cep telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Fizy uygulaması Android için

Fizy uygulaması Ios için

Hadi Fizy Müzik Gecesi Joker Kodu

Bu akşam 20.30 da Fizy ‘nin katkılarıyla gerçekleşecek olan tam 30.000 tl ödüllü yarışmada edindiğimiz bilgilere göre 50.000 joker kodu siz hadi bilgi yarışması severlere dağıtılacaktır. Peki hadi fizy müzik gecesi joker kodu nereden nasıl alınacak derseniz, bizler sizler için bulup buradan paylaşacağız. Eğerki hadi joker kodları kişiye özelse de alabileceğiniz yerleri hızlıca sizlerle paylaşacağız.

HADİ JOKER KODU: S979KB (KİŞİYE ÖZELDİR FİZY UYGULAMASINA GİRİP ALABİLİRSİNİZ)

Hadi Fizy Müzik Gecesi İpucu Sorusu

2019 yılının ilk gününde düzenlenecek olan hadi müzik gecesinde joker kodundan sonra diğer önemli bir konu olan hadi fizy müzik gecesi ipucu sorusu da yarışmacılara 7. veya 8. soruda karşılarına çıkmaktadır. Verilen hadi ipucu sorusu sayesinde 1 soruyu garantilenmiş olmaktadır. Peki bu akşama özel sorulan soru ne oldu? Hadi fizy müzik gecesi ipucu sorusu olarak “2018 En İyi Alternatif/Indie listesinin 8. şarkısını not etmeyi sakın unutma. Yarışmaya herkesten bir adım önde başla ” oldu. İşte bu konuda her zaman en doğru hadi joker kodları ve hadi ipucu sorusu cevaplarının yer aldığı sistemimizde sizler için bu akşam 20.30 daki yarışmanın ipucu sorusunun cevabını sizlerle buluşturmaktayız.

HADİ İPUCU SORUSU: SÜRSÜN BAHAR – CAN KAZAZ

11 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here