1 Şubat 19.30 Hadi Özel Resimli Yarışması

0
196
1 Şubat 19.30 Hadi Özel Resimli Yarışması

Şubat ayının ilk hadi özel resimli yarışması bu akşam 19.30 ‘da yapılacaktır. Hadi özel resimli yarışması en eğlenceli hadi yarışmalarından biridir.

Geçen hafta Cuma günü ve dün artık belirli bir raya oturtulmaya çalışılan Hadi Youtube kanalı sayesinde hadi joker kodu paylaşımları ufak ufak artmaya başlamaktadır. Bugünde Hadi Youtube kanalı üzerinden bir hadi joker kodu paylaşımı gerçekleştirilebilir. Sozdeblog.com ailesi olarak sizler için tüm bu durumları tek tek araştırmaktayız. Bulduğumuz her sonucu en doğru ve en hızlı şekilde sizlere sunmaktayız.

Her yarışma öncesinde finale birer adım birer adım yaklaşmak istiyorsanız bizleri ve yazılarımızı takip etmeyi unutmayın. Hadi ipucu ve hadi joker konularında her zaman en doğru ve en hızlı bilgilere bizler tarafından ulaşabilirsiniz.

Hadi Resimli Yarışması Ödülü

Her zaman olduğu gibi bu Cuma gününün ikinci yarışması hadi resimli yarışması ödülü de belli oldu. Her hafta merakla beklenip acaba bu sefer fotoğrafları doğru bilip kazanacak mıyım diye düşünen hadiciler için hadi özel resimli yarışması ödülü 10.000tl olarak açıklanmıştır. Hadi özel resimli yarışması ödülü 10. soru olan final sorusuna doğru cevap veren hadiciler arasında paylaştırılacaktır.

Hadi Resimli Yarışması Joker Kodu

Daha önce hiçbir hadi özel resimli yarışması öncesinde hadi joker kodu paylaşımı yapılmamıştı. Bu yüzden bu akşamki hadi resimli yarışması joker kodu paylaşımı da beklenmemektedir. Ancak hadi özel resimli yarışmasından sonra yapılacak olan hadi spor gecesi öncesinde hadi joker kodu paylaşımı yapılabilir.

Birde unutmamak gerekir ki geçen hafta Cuma günün saat 14.00 ‘da hadi joker kodu paylaşımı yapılmıştı. Geçen hafta yapılan hadi joker kodu paylaşımı ile ilgili detaylar yazımızdadır.

Hadi Resimli Yarışması İpucu Sorusu

Daha önce hadi resimli yarışması ipucu sorusu paylaşılmamıştır. Ancak hadi yarışması sürprizlere gebe bir gerçek para ödüllü canlı bilgi yarışmasıdır. Dün hiç kimsenin beklemediği anda reklam amaçlı hadi instagram storysinde 20.000 kişilik hadi joker kodu verilmişti. Belkide bugünde hadi özel resimli yarışması ipucu sorusu paylaşımı olabilir. Ama unutmamak gerekir ki hadi özel resimli yarışması ipucu sorusu paylaşımının yapılması çok küçük bir ihtimaldir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here