10 Nisan Ailece Hadi Yarışması İpucu Sorusu

0
137
10 Nisan Ailece Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Günün ikinci yarışma heyecanı Ceyda Düvenci sunumuyla 19.30 ‘da başlıyor. 10 Nisan ailece hadi yarışması ipucu sorusu da belli oldu. Haydi çocuklar ekran başına ailece hadi yarışması başlıyor.

Birbirinden özel yarışmaların yapıldığı bir günü yaşamaktayız. Bugünkü yarışmaların hepsi birbirinden farklı konsepte sahip. Mesela bugün öğlen 12.30 da Merve Toy ‘un sunumu ile en kısa hadi yarışması yapılmıştır. Bugün öğlen hadi yarışması diğer konsept yarışmaların aksine tam 6 sorudan oluşmaktaydı. Çok kısa süren bu yarışmanın ödülü ise 10000tl idi. Şimdi ise çocukların sevdiği ve eğlenceli bir biçimde aileleriyle vakit geçirdiği ailece hadi yarışmasına sıra geldi. Bu yarışmadan sonrada günün bir diğer değişik konsepti olan hadi100 yarışması yapılacaktır.

Günün ikinci yarışma heyecanı olan ailece hadi yarışması öncesinde hadi YouTube kanalına göz atmanızı tavsiye ederiz. Her hafta pazartesi günleri sizler için hadi ipucu soruları güncel bir şekilde paylaşılmaktadır. Hadi YouTube kanalı üzerinden verilen bu hadi ipucu soruları ve cevapları hafta boyunca yapılan yarışmalarda kritik sorular olarak karşınıza gelmektedir. Belki de bir tanesi bu akşam karşınıza gelebilir. Bu yüzden her yarışma öncesi mutlaka kontrol edip yarışmaya öyle katılmayı unutmayın.

10 Nisan Ailece Hadi Yarışması İpucu Sorusu ve Cevabı

Günün ikinci yarışma heyecanı 20000tl ödülle 19.30 da yaşanacak. Her yarışma öncesinde olduğu gibi bu yarışma öncesinde de siz değerli hadiciler için hadi ipucu sorusu verilmektedir. Bugünün ipucu sorusu da çocukların sevdiği yerden geliyor. Günün ikinci yarışma heyecanı için hadi ipucu sorusu “Bugünkü ipucumuz Fransız bir şair ve yazar hakkında sevgili hadiciler. Yazdığı fabl eserleri ile tanınan bu kişi masallarında genel olarak doğu klasiklerini konu edinmiştir. İsmi masal ve hikaye denince ilk akla gelen isimlerden birisi olan bu yazarı kimler biliyor?” olarak soruldu. İşte günün ikinci yarışma heyecanı olan Ceyda Düvenci sunumu ile ailece hadi yarışması için verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı da sozdeblog.com farkıyla sizlerle.

AİLECE HADİ YARIŞMASI HADİ İPUCU CEVABI: LA FONTAİNE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here