10 Nisan Öğlen Hadisi Hadi İpucu Sorusu

0
145
10 Nisan Öğlen Hadisi Hadi İpucu Sorusu

Bugün birbirinden özel üç yarışma heyecanı yaşanacaktır. İlk heyecan olan 10 Nisan öğlen hadisi hadi ipucu sorusu paylaşımının ardından 12.30 da başlıyor. Bu yarışma diğer hadi yarışmalarına benzemiyor.

Dün akşam sizler için Müge Boz ‘un sunumu ile 90’lar hadi müzik gecesi yarışması yapılmıştır. Hem eskileri hatırladığınız hem de ödül kazanmak için yarıştığınız bu özel gecede ödülde tam 20000tl idi. Günümüzde de yeniden 90’lar pop müzik modası yaşanmaya başlanmıştır.

Bugün gerçek para ödüllü toplam üç yarışma heyecanı yaşanacaktır. Bunun en dikkat çekeni ise 12.30 da başlayacak olan öğlen hadisi yarışması olacaktır. Çünkü bu yarışmayı diğer hadi yarışmalarından ayıran bir özelliğe sahiptir. Bugün saatler 12.30 ‘u gösterdiğinde başlayacak olan öğlen hadisi yarışması soru sayısı yarı yarıya indirilmiştir. Yani bugün 10000tl ödüle ulaşmak için önünüzde sadece 6 soru olacaktır. Hatta daha kısa bir ifade ile önünüzde tam 4 soru bulunmaktadır. Çünkü bugün sizler için birde hadi ipucu sorusu ve cevabı paylaşılmaktadır. Eğerki bir de joker hakkınız varsa 6 soruluk yarışmada 2 soru kesin olarak ceptedir.

Her yarışmadan önce olduğu gibi 6 soruluk öğlen hadisi yarışmasından öncede hadi YouTube kanalını ziyaret etmeyi unutmayın. Bugüne özel yapılan bu yarışma esnasında belki de bir soruda hadi YouTube kanalı üzerinden verilmiş hadi ipucu sorularından olabilir. Hafta boyunca yapılacak yarışmalarda karşınıza gelme olasılığı yüksek sorulardan oluşmaktadır.

10 Nisan Öğlen Hadisi Hadi İpucu Sorusu ve Cevabı

Günün ilk yarışma heyecanı olan 6 soruluk öğlen hadisi yarışması için sizlere hadi ipucu sorusu verilmektedir. Sizleri 10000tl ödüle çok çok yaklaştıracak olan hadi ipucu sorusu doğru cevabı da sozdeblog.com farkıyla karşınızda olacak. Günün 6 soruluk yarışması için hadi ipucu sorusu “Bugünkü ipucumuz tiyatro sevenlere geliyor hadiciler. Sizlere gösteri sanatının dallarından birinin ismini soruyoruz. Bu türde sanatçı, yüz mimiklerini, el-kol ve beden hareketlerini kullanarak temayı anlatmaya çalışır. Bir diğer adı ise sözsüz oyun ya da mim sanatı olarak geçer. Bu gösteri sanatının adı nedir?” olarak soruldu ve işte hadi ipucu sorusu doğru cevabı da sizlerle.

ÖĞLEN HADİSİ HADİ İPUCU CEVABI: PANDOMİM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here