10 Ocak 12.30 Hadi Yemek Sepeti İpucu Sorusu ve Joker Kodu

0
205
10 Ocak 12.30 Hadi Yemek Sepeti İpucu Sorusu ve Joker Kodu

2019 yılının ilk büyük ödüllü öğlen yarışması 10 Ocak 12.30 Hadi Yemek Sepeti ipucu sorusu ve joker kodu konusunda bilinmesi gereken her şey yazımızda olacaktır. Hadi yemek sepeti özel yarışmasında ödül ne kadar ? Hadi yemek sepeti özel yarışmasında joker kodu var mı ?

Hadi Yemek Sepeti özel yarışması bugün saat 12.30 canlı yayınla sizlerle olacaktır. Öncelikle 2019 yılının ikinci haftasında düzenlenecek olan bu nadide yarışmanın sponsoru ise 2000 yılında faaliyete girmiş olan Türkiye ‘de faaliyet gösteren online yemek sipariş sitesidir. Türkiye ‘de 64 şehirde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ‘nde hizmet vermektedir. Kullanıcılar her zaman Yemek Sepeti ile anlaşmalı olan 11.000 ‘den fazla işletmenin en son menülerine ulaşarak ve hiçbir ek ücret  ödemeden siparişlerini verebilmektedirler.

Dün öğlen 12.30 yarışmasında ödül ne kadardı, joker kodu verildi mi, ipucu sorusu neydi diye düşünüyorsanız 9 Ocak 12.30 Hadi Yarışması makalemize göz atabilirsiniz. Peki yılın ilk büyük ödüllü 12.30 hadi yemek sepeti yarışması ödülü nedir diye hala düşünüyorsanız, sizleri daha fazla merakta koymadan söyleyelim.

Hadi Yemek Sepeti Ödülü Ne Kadar ?

Yemek Sepeti sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan 10 Ocak 12.30 Hadi Yemek Sepeti ödülü ne kadar olacak sorularının cevabı sizlerle.. Geçtiğimiz günlerde öğlen yarışması ödülleri 6.000tl ‘den 8.000tl ‘ye yükselmişti. Bugün ise Yemek Sepeti katkılarıyla ödül tam 20.000tl ‘dir.

Yılın ilk büyük ödüllü öğlen yarışmasının ödülünü öğrenmiş olduk. Peki hepsi bu kadar mı tabikide değil. Biz sozdeblog.com ailesi olarak saat 10.00 gibi 20.000tl ödülün yanı sıra 20.000 adet hadi joker kodu paylaşımıda beklemekteyiz.

Hadi Yemek Sepeti Joker Kodu

Hadi yemek sepeti joker kodu paylaşımını dediğimiz gibi saat 10.00 gibi beklemekteyiz. Bizler büyük bir online yemek sipariş sitesi olan Yemek Sepeti ‘nden hadi joker kodu paylaşımı konusunda baya umutluyuz.

Hadi joker kodu bugün sizlerinde bildiği üzere Yemek Sepeti ‘nden gelecektir. Tabi bizlerin tahmini hadi joker kodunun bugün 20.000 adetle sınırlı olmasıdır. Lakin Yemek Sepeti tabiki bu sayıdan fazla hadi joker koduda dağıtabilir. Bizler 20.000 adet hadi joker kodu beklerken ve buna razıyken yarışmanın sponsoru hadi joker kodu yerine 2 mega çiğ köfte dürüm ve litrelik içecek sadece 13.90tl diyerek hadi yemeksepeti fırsatı paylaşmıştır.

HADİ YEMEK SEPETİ JOKER KODU: SPONSOR TARAFINDAN VERİLMEMİŞTİR…

Hadi Yemek Sepeti İpucu Sorusu

Hadi yemek sepeti ipucu sorusu ve cevabı konusuna artık geçebiliriz. Bugün 12.30 da düzenlenecek olan hadi yemek sepeti yarışmasında tam 12 adet soru sorulacaktır. Bizler bu soruların büyük bir çoğunluğunun Yemek Sepeti ‘nin faaliyet gösterdiği sektör ve çalışma alanlarıyla ilgili olarak geleceğini beklemekteyiz.

Hadi yemek sepeti ipucu sorusu bugün bizlere “Çiğ köfte yapılırken bulgurun şişmemesi için özellikle yaz aylarında çiğ köftenin içine ne konulur ? ” olarak soruldu. Peki hadi yemek sepeti ipucu sorusunu öğrendiğimize göre artık cevabıda öğrebiliriz. İşte hadi yemek sepeti ipucu sorusunun cevabı sizlerle…

HADİ YEMEK SEPETİ İPUCU CEVABI: BUZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here