10 Ocak 20.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu

0
226
10 Ocak 20.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu ve Joker Kodu

10 Ocak günün ikinci yarışması olacak olan 20.30 hadi yarışması ipucu sorusu ve joker kodu paylaşımları hakkında merak edilen her şey yazımızdadır. Bugünün düzenlenecek olan yarışmada ödül ne kadar ? Hadi joker kodu var mı ? Hadi ipucu sorusu verildi mi ? Tüm bu soruların yanıtlarına yazımızdan ulaşabileceksiniz.

Hadi bilgi yarışması 10 Ocak ilk yarışmasını saat 12.30 da düzenlemiştir ve kişi başı tam 4.85tl ödül verilmiştir. Peki öğlen yarışmasının sponsoru kimdi, hadi joker kodu bugün verilmiş miydi gibi merak ettiğiniz tüm soruların cevabı bizde. Tüm sorularınızın cevabına ulaşabilmek içi 12.30 Hadi Yarışması yazımızı okuyabilirsiniz.

Hadi Yarışması Ödülü Ne Kadar ?

Bu akşam 20.30 daki hadi yarışması ödülü ne kadar olabilir diye düşünüyorsanız hemen cevaplayalım. 10 Ocak 20.30 hadi yarışması ödülü 10.000tl ‘dir. Bir süredir alışmış olduğumuz durum hadi yarışmalarında sponsorların 2018 yılına nazaran iyice azalmış olmasıdır.

Son günlerde hadi bilgi yarışmasında sponsor konularında ve yarışmalarda azalma görülmektedir. Eskiden çarşamba günleri 3 yarışma yapılırken geçen hafta ve dün gördük ki artık 2 tane yapılmaktadır. Acaba hadi bilgi yarışmasında neler oluyor ?

Hadi Yarışması Joker Kodu

Bugün düzenlenecek olan 20.30 hadi yarışması joker kodu paylaşımının olmayacağı yarışmalardan biridir. Bunun nedeni ise son zamanlarda hadi joker kodu paylaşımının azaldığı ve sponsorların artık pek olmamasındandır. Bu duruma tabikide hadi bilgi yarışması kullanıcıları isyan etmektedirler. Bu konun bence ivedikle halledilmesi ve hadi bilgi yarışması kullanıcılarının mutlu edilmesi gerekmektedir.

Hadi joker kodu bugün sponsor olmasına rağmen 12.30 yarışmasında da verilmeyince kullanıcıların isyanıda gecikmedi. Bu konuda son zamanlarda hadi joker kodlarının parayla satılmaya başlamasından itibaren azaldığını söyleyen kesimler de mevcuttur.

Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Hadi yarışmasının belkide hadi joker kodundan sonraki en kıymetli yapı taşlarından biride hadi yarışması ipucu sorusu ve cevabıdır. Peki bu akşama özel 20.30 da düzenlenecek 10.000tl ödüllü yarışması öncesinde ipucu sorusu nedir derseniz. Hadi bilgi yarışması tarafından verilen hadi ipucu sorusu bugün “Hem zeka hem de el becerisi gerektiren oynaması zevkli bir oyun olan Mikado ‘dan geliyor. Klasik Mikado oyunu kaç çubukla oynanır ?” olarak soruldu. İşte sozdeblog.com ailesi olarak sizlere hadi yarışması ipucu sorusunun cevabını araştırıp bulduk. Şimdi hadi ipucu sorsunun cevabı sizlerle.

HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: 41 ÇUBUK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here