10000TL Ödüllü Hadi Magazin İpucu Sorusu

0
110
10000TL Ödüllü Hadi Magazin İpucu Sorusu

Haftada iki gün düzenlenen 10000tl ödüllü hadi magazin ipucu sorusu paylaşıldıktan sonra hadi magazin yarışması bugün 11.30 ‘da sizlerle olacak. Hadi magazin yarışmasıda yeni konsept yarışmalardan biridir.

Hadi magazin yarışması sayesinde hadi yarışması sunucularına bir üçüncüsü eklenmiş oldu. Özge Ulusoy ‘unda hadi ekibine katılmasıyla hadi ekibi gün geçtikçe büyümeye başladı. Ancak hadi bilgi yarışması hala soru-cevap doğruluğu konularındaki şüpheleri tam olarak ortadan kaldıramamıştır. Bizler hala bu konuda hadi ekibinden bir resmi açıklama beklediğimiz halde hadi ekibi böyle bir açıklama yapmaya tenezzül bile etmemiştir.

Dün akşam gerçekleştirilen 20.30 ‘daki hadi 100 yarışması bu haftada kendinden söz ettirmeyi başardı. Dün akşam yarışma öncesi ne bilgiler verildi öğrenmek istiyorsanız 6 Şubat Hadi 100 Yarışması yazımıza göz atabilirsiniz.

Son haftaların özellikle bayan hadiciler tarafından sevilerek karşılanan, ancak birçok kesiminde karşı çıkmış olduğu hadi magazin yarışmasının bir bilgi yarışmasıyla alakasının olmayacağı konuşulmaktadır. Yüzeysel olarak bakmak gerekirse yeni konsept olarak getirilen hadi magazin yarışması bir bilgi yarışması için bizlerce de gereksiz bulunmaktadır. Sonuçta insanların özel hayatıyla ilgili gündemdeki konuların genel kültür ya da genel yetenek bilgileriyle bir alakası bulunmamaktadır.

Hadi Magazin İpucu Sorusu

Bugünün ilk yarışması hadi magazin ipucu sorusu belli oldu. Hadi magazin yarışmasında finale bir adım yaklaştıracak olan ve belkide 10000tl ödüle emin adımlarla ilerletecek olan hadi magazin ipucu sorusu doğru cevabı sozdeblog.com farkıyla sizlerle. Bugünün hadi ipucu sorusu yine magazin gündeminden geliyor.

Hadi ipucu sorusu “2002 yılında Best Model of Turkey yarışmasıyla adını duymaya başladığımız, 2013 ‘te Yılmaz Erdoğan ‘ın yazıp yönettiği Kelebeğin Rüyası filminde Mert Fırat ile başrolleri paylaşan ve geçtiğimiz hafta vizyona giren Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminde Sarı Saruhan karakterini canlandıran oyuncu kimdi? ” olarak soruldu. Hadi ipucu sorusu doğru cevabı ise her zaman olduğu gibi bugünde en hızlı ve en doğru biçimde tek sozdeblog.com da sizlerle.

HADİ MAGAZİN İPUCU CEVABI: KIVANÇ TATLITUĞ

Hadi Magazin Joker Kodu

Hadi magazin joker kodu paylaşımı gerçekleşmemiştir. Dün akşam Hadi Youtube kanalı üzerinden hadi joker kodu paylaşımı gerçekleşmişti. Ara sıra böyle hadi joker kodu sürprizlerinin yapılacağıda gelen haberler arasındadır. Ancak hadi magazin joker kodu paylaşımının olmaması da hadi severler tarafından üzgünlükle karşılanmıştır.

Bizler her zaman en hızlı biçimde ve en doğru hadi joker kodlarını yazılarımız aracılığıyla sizlerle buluşturacağız. Her zaman en hızlı ve en doğru hadi joker kodu tek sozdeblog.com ‘da olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here