10000TL Ödüllü Sendromsuz Hadi Yarışması Başlıyor

0
95
10000TL Ödüllü Sendromsuz Hadi Yarışması Başlıyor

Yeni haftanın ilk gününde pazartesinin vazgeçilmezi 10000tl ödüllü sendromsuz hadi yarışması 12.30 ‘da başlıyor.

Haftanın son tatil günü olan pazar günün hadi bilgi yarışmasında toplamda 80000tl ödül dağıtılmıştır. Bu ödülün 50000tl ‘si dün ilk kez yayın hayatına giren Ailece Hadi Yarışması ‘nda verilmiştir. Haftada iki gün boyunca ekranların karşısına gelecek olan Ailece Hadi Yarışması Ceyda Düvenci ‘nin yapacağı eğlenceli sunumlarla sizlerle olacak. Anna-babaların çocuklarıyla beraber oturup oynayabileceği Ailece Hadi Yarışması artık Çarşamba günleri saat 19.00 ‘da, Pazar günleri ise 18.00 ‘da canlı yayında sizlerle olacak.

Gel gelelim bugünkü ilk yarışma heyecanına, bugünün ilk yarışması her zaman olduğu gibi her pazartesi gününe sendromsuz bir şekilde başlamak için sendromsuz hadi yarışması düzenlenecektir. Artık öğlen hadi yarışmalarının ödülü bilindiği üzere 10000tl olmuştur. Yavaş yavaş ödüllerin yükselmeye başladığı hadi yarışmalarında asıl göz ardı edilen hadi joker kodu paylaşımlarının az yapılmasıdır. Bugün yapılacak olan sendromsuz hadi yarışması ödülü de 10000tl olarak verilecektir. Final sorusuna doğru cevap vermeyi başaran hadiciler bugünün ilk yarışmasının ödülünü aralarında eşit miktarda paylaşacaklardır.

Sendromsuz Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Yeni haftanın ilk yarışması sendromsuz hadi yarışması ipucu sorusu sosyal bir sorumluluk projesi kapsamında dikkat çekmek için verildi. 12.30 ‘da yapılacak olan hadi yarışmasında dikkat çekilmek istenen hastalık Türkiye ‘de yaklaşık 800 binden fazla bireyi ve yakınlarını etkilemektedir. Sendromsuz hadi yarışması ipucu sorusu ve doğru cevabı en hızlı ve en doğru biçimde sizlerle..

Hadi ipucu sorusu “Simgesi mor gözlük olan sosyal sorumluluk projesinde hangi hastalığa dikkat çekilir?” olarak soruldu. İşte hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle..

SENDROMSUZ HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: EPİLEPSİ

Sendromsuz Hadi Yarışması Joker Kodu

Sendromsuz hadi yarışması joker kodu paylaşımı ne yazık ki gerçekleşmedi. Belkide yarışmada bir soruyu doğru yapmayı sağlayacak hadi ipucu sorusundan daha çok önemli olan şey hadi joker kodu paylaşımıdır. Son zamanlarda Hadi Youtube kanalı üzerinden belli başlı sürprizler yapılıyor olsada yeterli değildir.

Hadi joker kodu paylaşımı bu sabahta yapılmadığı için, sozdeblog.com ailesi olarak şanslı ve hızlı bir kişi için hediye tek kullanımlık hadi joker kodu paylaşmaktayız. Bu hadi joker kodunu alıp en hızlı şekilde hadi joker kazan bölümüne giren bir hadici joker hakkını kazanmış olacaktır.

HEDİYE TEK KULLANIMLIK HADİ JOKER KODU: ISWY9Q

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here