11 Nisan Akşam Hadisi Hadi İpucu Sorusu

0
184
11 Nisan Akşam Hadisi Hadi İpucu Sorusu

Perşembe günün üç yarışma heyecanı yaşanmaktadır. 11 Nisan akşam hadisi yarışması 20.30 da başlıyor. 11 Nisan akşam hadisi hadi ipucu sorusu da belli oldu. Günün 20000tl ödüllü son yarışması 20.30 da başlıyor hadiciler sakın kaçırmayın.

Günün 20000tl ödüllü ilk heyecanı Özge Ulusoy ‘un sunumu ile 12.30 da başlayan hadi magazin yarışması olmuştur. Hadi magazin yarışmasının ardından da Vestel katkılarıyla 19.30 da Vestel hadi gamer yarışması yapılmıştır. Vestel hadi gamer yarışmasının ödülü tam 10000tl idi. Bugün yapılan hadi gamer yarışmasının yeni bir de sunucusu vardı. Bu akşam 19.30 da yapılan hadi gamer yarışmasını Cantuğ “Unlost” Özsoy sundu. Hadi bilgi yarışmasının Jahrein ‘den sonraki bir diğer erkek sunucusu oldu. Bilindiği üzere Jahrein ‘de hadi gamer yarışması sunucusu olarak gelmiş ve bir anda bırakmıştı. Şuan için hadi gamer yarışması sunucu Cantuğ “Unlost” Özsoy hadi ailesinin tek erkek sunucusudur.

Günün son hadi yarışması içinde hadi YouTube kanalı üzerinden verilen hadi ipucu sorularına göz atmayı unutmayın. Çünkü bir konsept yarışması olmadığı için bu akşam yapılacak 20000tl ödüllü akşam hadisi yarışmasında bu sorulardan bir tanesinin çıkması beklenmektedir.

11 Nisan Akşam Hadisi Hadi İpucu Sorusu ve Cevabı

Günün son yarışma heyecanı sizlere 20000tl ödül dağıtıyor. Bu ödülü dağıtırkende siz değerli hadicilere kolaylık olması açısından bir soru için hadi ipucu sorusu verilmektedir. Her yarışmanın 7. sorusunun rahat geçilmesi için sizlere hadi ipucu sorusu verilmektedir. 11 Nisan akşam hadisi için hadi ipucu sorusu “Bugünkü sorumuz Türkiye’nin en modern çevrelerinden birine sahip ilimiz hakkında sevgili hadiciler. Hareketli ve köklü tarihiyle dikkat çeken bu şehrimiz aynı İstanbul gibi Asya ve Avrupa kıtalarının topraklarında kurulmuştur ve iki kıta arasında feribotla seyahat edebileceğiniz bir bölgededir. Peki size Troya kalıntılarının bulunduğu il desek?” olarak soruldu. İşte gerçek para ödüllü canlı bilgi yarışması olan hadinin bu akşam 20.30 ‘daki akşam hadisi öncesinde siz değerli hadiciler için verdiği hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle.

AKŞAM HADİSİ HADİ İPUCU CEVABI: ÇANAKKALE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here