11 Nisan Hadi Magazin Yarışması İpucu Sorusu

0
145
11 Nisan Hadi Magazin Yarışması İpucu Sorusu

Perşembe günü üç yarışma heyecanının yaşandığı bol eğlence dolu bir gün olacaktır. 11 Nisan hadi magazin yarışması ipucu sorusu paylaşımının ardından yeni saatinde başlıyor. Bugün öğlen yarışması olarak yapılacak hadi magazin yarışması ödülü 20000tl ‘dir.

Evet sevgili hadiciler perşembe günleri artık hadi magazin yarışması yeni saatinde karşınızda olacak. Eskiden perşembe günleri 4 yarışma heyecanı yaşanmaktaydı. Ancak geçen hafta perşembe günü 12.30 hadi öğlen yarışmasının yerine hadi magazin yarışmasının saati değiştirilmiştir. Bu yüzden artık perşembe günleri 12.30 da Özge Ulusoy ‘un sunumu ile hadi magazin yarışması, 19.30 da hadi gamer yarışması, 20.15 ‘te joker hadisi yarışması ve 20.30 da akşam hadi yarışması yapılmaktadır.

Bugünün ilk yarışması hadi magazin yarışması 20000tl ödül ile karşınızda oluyor. Bilindiği üzere hadi magazin yarışmasına özgü olarak 7. soruya doğru cevap verip 8. soruya geçme başarısı gösteren hadicilere joker hakkı tanımlanmaktaydı. Umarız ki bu süreç hala devam ediyordur. Bugün akşam yapılacak olan hadi gamer yarışmasında hadi ekibi itirazlara sonunda kulak vererek yeniden bir erkek sunucu getiriyor. Hadi gamer yarışmasını kim sunacak? Bu akşam 19.30 ‘da yapılacak olan hadi gamer yarışmasını Cantuğ “Unlost” Özsoy sunacaktır. Oyun severlerin ilgi ile takip ettiği hadi gamer yarışması Cantuğ “Unlost” Özsoy sunumu ile kaçmaz.

Her yarışma öncesi hadi YouTube kanalı üzerinden paylaşılan videolara göz atmayı unutmayın. Her hafta pazartesi günü öğleden önce sizler için hafta boyunca geçerli 10 adet hadi ipucu soruları ve doğru cevapları paylaşılmaktadır. Hadi YouTube kanalı üzerinden verilen bu sorular karşınıza çıkma olasılığı yüksek sorulardan oluşmaktadır.

11 Nisan Hadi Magazin Yarışması İpucu Sorusu ve Cevabı

Günün ilk yarışması olan hadi magazin yarışması bilgi yarışması konseptinin dışında kalan bir yarışmadır. Çünkü hadi magazin yarışmasında sorular bilgi ile alakalı değildir. Daha çok ünlülerin özel hayatı ve bir nevi dedikodu kazanından gelmektedir. Bu durumda da bilginize değil ünlülerin özel hayatlarını ne kadar takip ettiğinize bağlıdır. Bugün sizleri 20000tl ödüle yaklaştıracak olan hadi ipucu sorusu da belli oldu. Günün ilk yarışma heyecanı hadi magazin yarışması için hadi ipucu sorusu “Bugünkü sorumuz ABD’li bir şarkıcı hakkında hadiciler. Michael Jackson ile Whitney Houston’un yıllarca vokalistliğini yapan bu ünlü isim geçtiğimiz günlerde Avrupa turnesine çıktı ve her şarkısının arasında ülkemizin tanıtımını yaparak ‘Bana güvenin, Türkiye, mükemmel bir ülke’ dedi. Bu ünlü şarkıcıyı kimler tanıyor?” olarak soruldu ve işte hadi ipucu sorusu doğru cevabı da sizlerle.

HADİ MAGAZİN YARIŞMASI HADİ İPUCU CEVABI: DELLA MİLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here