11 Nisan Vestel Hadi Gamer Yarışması Hadi İpucu Sorusu

0
134
11 Nisan Vestel Hadi Gamer Yarışması Hadi İpucu Sorusu

11 Nisan Vestel hadi gamer yarışması bu akşam 19.30 ‘da yeni sunucusu ile sizlerle olacak. Vestel hadi gamer yarışması hadi ipucu sorusu da sizler için geliyor. 10000tl ödülün verileceği bu özel gecede oyun bilginizi sınayarak para kazanabilirsiniz.

Perşembe gününün ilk yarışma heyecanı 20000tl ödülün verildiği 12.30 ‘daki Özge Ulusoy ‘un eğlenceli sunumu ile hadi magazin yarışması olmuştur. Hadi magazin yarışmasının ardından gözler akşam 19.30 da yeni sunucusu ile yapılacak olan Vestel hadi gamer yarışmasına çevrilmiş durumdadır. Twitch ve Youtube ‘un sevilen ismi, oyunların ateşli silahlar uzmanı, Half-Life ustası Cantuğ “Unlost” Özsoy ‘un sunumuyla hadi gamer, bu akşam 19.30’da! Gamer hadi’ci, bu akşam buluşuyor muyuz?

Günün ikinci yarışma heyecanı hadi gamer yarışması Vestel katkılarıyla bu akşam sizlerle olacak. Geçtiğimiz hafta yapılan hadi gamer yarışmasında Vestel 25000 kişilik hadi joker kodu paylaşmıştı. Bugün yapılacak olan Vestel hadi gamer yarışması öncesinde belki de yeni sunucu için bir hadi joker kodu paylaşılabilir. Bu durumda sozdeblog.com olarak en hızlı ve en doğru biçimde hadi joker kodunu sizlerle buluşturacağız.

11 Nisan Vestel Hadi Gamer Yarışması Hadi İpucu Sorusu ve Cevabı

Evet sevgili gamer hadiciler bu akşam birçoğunuzun yakından tanıdığı Cantuğ “Unlost” Özsoy ‘un sunumu ile hadi gamer yarışması yapılacaktır. Her hafta perşembe günleri 19.30 da yapılan hadi gamer yarışması öncesinde siz değerli oyun sever hadiciler içinde hadi ipucu sorusu verilmektedir. Bugünün gerçek para ödüllü ikinci yarışması Vestel hadi gamer için hadi ipucu sorusu “Bugünkü ipucumuz GTA severlere geliyor sevgili hadiciler. Peki bu oyunun içindeki karakterleri seslendiren,onlara hayat veren sanatçılara ne kadar hakimsiniz? GTA: San Andreas oyunun akılda kalıcı karakterlerden biri olan Tenpenny’i hangi oyuncunun seslendirdiğini biliyor musunuz?” olarak soruldu. Sizler için verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı da sozdeblog.com farkıyla sizlerle buluşuyor.

HADİ GAMER YARIŞMASI HADİ İPUCU CEVABI: SAMUEL L. JACKSON

Vestel Hadi Gamer Yarışması Joker Kodu

Günün ikinci yarışma heyecanı öncesi yukarıda da bahsettiğimiz gibi Vestel sponsorluğunda yapılacak hadi gamer yarışması için hadi joker kodu paylaşımı yapılması beklenmektedir. Bugün tam 25000 kişilik hadi joker kodu sizleri bekliyor. Hemen aşağıda verdiğimiz hadi joker kodunu kopyalayıp hızlı bir şekilde hadi uygulaması içindeki ilgili alana yapıştırarak joker hakkını alabilirsiniz.

VESTEL HADİ GAMER YARIŞMASI JOKER KODU: ZULA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here