11 Ocak 12.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu Cevabı

0
201
11 Ocak 12.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu ve Cevabı

Bugün gerçekleştirlecek 3 yarışmadan birincisi olan 11 Ocak 12.30 hadi yarışması ipucu sorusu cevabı merakla beklenmektedir. Bugün düzenlenecek yarışmanında özel bir konuğu bulunmaktadır.

Hadi yarışması hadisensun hashtag ile aylar öncede bir yarışma düzenlemişti. Bu yarışmada videosu en çok beğenilen kişi Merve Toy ile bir yarışma sunmuştu. Şimdi kazanan Suat Keskin ise bugün saat 12.30 daki sunucu Müge Boz il yarışmayı birlikte sunacaktır. Bu tür aktiviteleri artık daha sık göreceğimiz bilinmektedir.

Hadi yarışmaları öncesinde beklenen hadi joker kodu paylaşımı artık azaldığından kullanıcıların uygulamayı kullanma istekleride gün geçtikçe azalmaktadır. Bugün yapılacak olan 12.30 yarışması öncesinde de hadi joker kodu beklenmemektedir.

Hadi Yarışması Ödülü Ne Kadar ?

Bugün 12.30 da yapılacak olan hadi yarışması ödülü ne kadar azda olsa eskiye nazaran biraz daha iyi durumdadır. Bugünün ilk hadi yarışmasında ödül 8.000tl ‘dir. Bu akşam düzenlenecek olan 2 yarışmada ise ödülün daha yüksek olması beklenmektedir. Bu konulara ilişkin her türlü paylaşımda sizler için sitemizdeki yerini alacaktır.

Gün geçtikte öğlen yarışmlarının ödülünün bir tık arttığını, hadi joker kodu paylaşımlarının ise azaldığını görmekteyiz. Umarım hadi joker kodu paylaşımı eski haline geri döner ve kullanıcılar mutlu olmaya başlar.

Hadi Yarışması Joker Kodu

Hadi yarışması joker kodu bugün paylaşılmayacak diye aslında yukarıda birazcık bilgi vermiştik. Bizler yinede öğlen yarışması olmasada akşam düzenlenecek yarışmalar öncesinde en az 1 tanesinde hadi joker kodu paylaşımı beklemekteyiz. Umarım bu ümidimiz gerçekleşir ve bu akşam için hadi joker kodu paylaşımı yapılır.

Hadi yarışmasında hadi joker kodu paylaşımlarının azalması nedeniyle bizlerde elimize gelen tek kullanımlık hadi joker kodularını siz değerli okuyucularımızla paylaşacağız. Bu kodları ilk gören ve en hızlı davranan şanslı kişiler kazanacaktır.

Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Hadi yarışması ipucu sorusu bugün edebiyat severlerin sevdiği bir noktadan geliyor. Hadi ipucu sorusu ve cevabı nedir diye merak edenler için araştırıp bulduğumuz hadi ipucu sorusu ve cevabı sizlerle.. Hadi ipucu sorusu bugün “Dönemi için; İnsanın her şeyden bezmesi modern bir hastalıktır. Sözünü söyleyen ve aslında bu sözle günümüze de ışık tutan Rus yazar kimdir ? En önemli eserinin de Ölü Canlar olduğunu hatırlatalım” olarak verildi. İşte had ipucu sorusu cevabı..

HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: NİKOLAY VASİLYEVİÇ GOGOL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here