11 Ocak 19.30 Hadi Resimli Yarışma

0
200
18 Ocak 19.30 Resimli Hadi Yarışması

Cuma günlerinin ikinci yarışması olan hadi resimli yarışma bugün akşam saat 19.30 da siz değerli okuyucularımızla buluşacak. Bu özel yarışmanında diğer hadi bilgi yarışmalarından bazı farkları mevcuttur.

Bu akşam 19.39 da düzenlenecek yarışmada hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu bulunmamaktadır. Evet doğru okudunuz bu hadi bilgi yarışması öncesinde hadi ipucu sorusu ve hadi joker kodu verilmemektedir. Bunun yanı sıra bazı zamanlar soru sayısı 8, bazen 10 ve bazende 12 olabiliyor.

Hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu verilmediğine göre bizlerde hadi resimli yarışma ödülü ne kadar o konudan biraz bahsedelim.

Hadi Resimli Yarışma Ödülü

Cuma günlerinin vazgeçilmezi olan 19.30 hadi resimli yarışma ödülü her zaman olduğu gibi bu akşamda 10.000tl ‘dir. Hadi resimli yarışmasında aslında az kazananın olduğu yarışmalarda olmuştur. Bu yüzden 19.30 da olduğu içinde bazı zamanlarda az katılımların yaşandığı da gözlenmektedir.

Geçen haftaki hadi resimli yarışmada neler anlatmıştık ve sizlerle ne bilgiler paylaşmıştık öğrenmek için 4 Ocak Hadi Resimli Yarışma makalemizi okuyabilirsiniz.

Hadi Resimli Yarışma Joker Kodu

Evet sevgili hadi bilgi yarışması severler, sadece bugün değil daha önceki hadi resimli yarışma joker kodu paylaşımı görmedik. Onun dışında 2019 yılına girdiğimizden bu yana hadi joker kodu paylaşımlarında ivmeli bir düşüş gözlenmektedir. Bu düşüşler tabiki yarışmaya katılımlarda olumsuzluklarada zamanla neden olacaktır.

Hadi joker kodu bugün öğlende verilmedi, akşamki 2 yarışma öncesinde de verilmesi beklenmemektedir. Hadi joker kodu bugün hiçbir yarışmada verilmesede, son bir kaç gündür hiç verilmemektedir.

Hadi Resimli Yarışma İpucu Sorusu

Hadi resimli yarışma öncesinde yukarıda da belirttiğimiz üzere bir ipucu paylaşımı beklenmemektedir. Tabiki bir ilk olacak şekilde hadi resimli yarışma ipucu sorusu da paylaşılabilir. Bunun için saatler 19.30 u göstermeden takipte olacağız ve eğerki hadi resimli yarışma ipucu sorusu paylaşılırsa sizler için hemen cevabıyla birlikte sunacağız.

Hadi resimli yarışmanın konsepti daha öncede bahsettiğimiz üzere sorusu sorulacak resmin sadece bir bölümü gösterilerek ne olduğunu tahmin etmeye çalıştığınız bir yarışmadır. Bu yarışmada aslında insanların yaratıcılıklarının ön plana çıktığı bir hadi bilgi yarışması olarak söylenebilir. Bu yarışma türü insanların hayal gücü ve bilgisini çalıştıran bir yarışmadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here