11 Ocak 20.30 Hadi Spor Gecesi Yarışması İpucu Sorusu

0
223
11 Ocak 20.30 Hadi Spor Gecesi Yarışması İpucu Sorusu

Bugünün son yarışması olarak 20.30 hadi spor gecesi yarışması ipucu sorusu ve cevabı belli olmuştur. bugün akşam 20.30 hadi yarışmasının ödülü diğer günlere oranlara daha düşüktür. Son zamanlarda sponsorların olmayışı da büyük dikkat çekmektedir.

Hadi bilgi yarışması bugün akşam 20.30 da sizlerle olacaktır. Hadi bilgi yarışması joker kodu bugün hiçbir yarışmada verilmemiştir. Ama hadi bilgi yarışması 20.30 öncesi hadi ipucu sorusu sizlerle olacaktır.

Haftanın son iş günün son yarışması olarak her hafta artık hadi spor gecesi yapılmaktadır. Sizde hadi spor gecesi başlamadan bilgileri almak için yazımızı okumaya devam ediniz.

Hadi Spor Gecesi Yarışması Ödülü Ne Kadar ?

11 Ocak 20.30 hadi spor gecesi yarışması ödülü ne kadar diye sormak artık klişeleşmiş olsa da ödül tam 10.000tl olarak paylaşılmıştır. Bugün öğlen 12.30 yarışmasında hadisensun hashtag ile yapılan yarışmanın kazananı Suat Keskin sunucu Müge Boz ile beraber yarışmayı sundular.

Hadi yarışması ödülü her zaman olduğu gibi final sorusunu doğru bilen yarışmacılar arasında eşit miktarda paylaşılmaktadır. Hadi yarışmasında hadi joker kodu ile yarışma esnasında 1 tane soruyu boş bırakma ya da yanlış yapma hakkınız olmuş oluyor.

Hadi Spor Gecesi Yarışması Joker Kodu

Hadi spor gecesi yarışması joker kodu bugün hiçbir yarışmada maalesef verilmedi. Hadi yarışması joker kodu paylaşımı da yarın hadi film gecesi öncesinde beklenmektedir. Sevgili hadi bilgi yarışması severler bileceği üzere hadi film gecesi öncesinde 2 kere hadi joker kodu paylaşımı yapılmaktadır. Sizlerde yarın öğlen saatlerinde paylaşımlarımızı takip ederek bu hadi joker kodlarına ulaşabilirsiniz.

HADİ JOKER KODU: HADİAİLESİBÜYÜYOR

Hadi Spor Gecesi Yarışması İpucu Sorusu

Günün son hadi yarışması olan 20.30 hadi spor gecesi yarışması ipucu sorusu sizlerle paylaşıldı. Hadi spor gecesi yarışması tam 12 tane sadece spor sorularından oluşmaktadır. Haftanın son iş gününde hadicilerin en sevdiği yarışmalardan biri olan hadi spor gecesi yarışması ipucu sorusu olarak “Bu soğuk havalarda bahar ve yaz günlerini anımsatacak bir ipucuyla karşınızdayız. Kırlarda ve ormanlarda, yükseltilerden, çukurlardan ve akarsulardan geçerek yapılan koşu yarışına ne ad verilir?” soruldu. Peki hadi spor gecesi ipucu sorusu cevabı nedir derseniz sozdeblog.com ailesi olarak sizler için araştırdık ve sizlere sunuyoruz.

HADİ SPOR GECESİ İPUCU CEVABI: KROS

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here