10000TL Ödüllü 12.30 Hadi İpucu Sorusu

0
99
10000TL Ödüllü 12.30 Hadi İpucu Sorusu

Haftanın son gününde ilk yarışması olan 10000tl ödüllü 12.30 ‘daki hadi ipucu sorusu belli oldu. Cuma günün ilk yarışma heyecanı 12.30 ‘da ekranların başında yaşanmış olacaktır.

Bu haftasonu pazar günü saat 18.00 ‘da hadi ailesine yeni bir yarışma konsepti katılıyor. Artık haftasonunda ilk denemesi yapılacak olan Ailece Hadi Yarışması Ceyda Düvenci ‘nin sunumuyla evlerinize konuk oluyor. Ailece hadi yarışması yine farklı konsepti olan bir yarışma olacaktır. Anne babaların çocuklarıyla beraber vakit geçirebileceği bir etkinlik gibi düzenlenmesi beklenen ailece hadi yarışması bu haftasonu pazar 18.00 ‘da başlıyor.

Dün akşamın son yarışmasında Koruncuk Vakfı ‘nın oluşturduğu farkındalığı göstermek için düzenlenen hadi yarışmasında neler oldu merak edenler 7 Şubat Hadi Koruncuk Vakfı Yarışması yazımıza göz atabilirler.

Hadi İpucu Sorusu

Haftanın kapanış gününde ilk yarışma heyecanı hadi ipucu sorusu paylaşımıyla başlamış oldu. Günün ilk yarışmasının hadi ipucu sorusu belli oldu. Ülkemiz sayısız medeniyetlerin bıraktığı sıra dışı eserlerle doludur. Bunlardan bir tanesi vardır ki, Karadeniz ‘in muhteşem doğasında denizden 750 metre yüksekte tüm ihtişamıyla yükselir. Bugünkü ipucu sorumuzda bu eserle ilgilidir.

10000tl ödüllü 12.30 ‘daki yarışmanın hadi ipucu sorusu “Rize ‘deki Fırtına Deresi ‘nin batı yamaçları üzerinde bulunan ve muhteşem konumuyla ünlü tarihi kalenin adı nedir?” olarak soruldu. Hadi yarışmasında sizlere 7. soruyu rahat geçmenizi sağlayacak olan hadi ipucu sorusu doğru cevabı bugünde sozdeblog.com ‘dan geliyor. Hadi ipucu sorusunun doğru cevabını öğrenmek için hemen alta bakmalısınınız.

HADİ İPUCU CEVABI: ZİLKALE

Hadi Joker Kodu

Son günlerde olduğu gibi bugünde yarışma öncesinde maalesef hadi joker kodu paylaşımı yapılmadı. Çok kısa bir süre hadi joker kodu paylaşımları iyi gidiyor derken yeniden eski kara düzene dönülmüş oldu. Hadi severlerin hadi joker kodu paylaşımı konusunda umutlu bekleyişleri sürerken, bugün belkide Hadi Youtube kanalı üzerinden hadi joker kodu paylaşımı gelebilir. Beklenen oldu ve hadi joker kodu az önce verildi.

HEDİYE HADİ JOKER KODU: HADİ100

Hadi joker sayesinde yarışmada bir anlık hatayı bir kereye mahsus telafi etme şansınız olabiliyor. Belkide 11. soruda yaptığınız bir hata  yüzünden finali kaçırmak üzere olabilirsiniz. Tam bu sırada hadi joker devereye giriyor ve sizi finale taşıyor. Sizde final sorusunu doğru cevaplayarak 10000tl ödülden payınıza düşen miktarı alabilirsiniz. Bu yüzden hadi joker yarışmada hayat kurtarır sakın unutmayın..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here