12 Nisan Hadi Spor Gecesi İpucu Sorusu ve Cevabı

0
101
12 Nisan Hadi Spor Gecesi İpucu Sorusu ve Cevabı

Günün üçüncü yarışma heyecanı 20.30 ‘da hadi spor gecesi konseptli yarışma ile yaşanacak. 12 Nisan hadi spor gecesi ipucu sorusu ve cevabı da sizler için paylaşılmıştır. 20000tl ödülün dağıtılacağı bu özel yarışmayı sakın kaçırmayın.

Bugünün ilk yarışma heyecanı ise Müge Boz ‘un sunumu ile 12.30 ‘da öğlen hadi yarışması ile yaşandı. Öğlen hadi yarışmasının ardından ise 19.30 ‘da resimli hadi yarışması yapılıyor. Bu özel yarışmada ise sizlere her soruyla ilgili fotoğrafın bir kısmı gösterilerek ne olduğunu bilmeniz istenmektedir. Şansa ve hayal gücüne dayalı olan bu yarışmanın ödülü de tam 10000tl ‘dir. Saatler 20.15 ‘i gösterdiğinde ise joker hadisi yarışması yapılacaktır. Sizlere 3 sorunun sorulacağı joker hadisi yarışması sayesinde hadi spor gecesi yarışmasında avantaj sahibi olabileceksiniz. Hadi joker kodu paylaşımının olmadığı şu dönemde joker hadisi yarışması büyük önem arz etmektedir. Joker hadisi yarışmasından birkaç dakika sonra ise 20.30 ‘da hadi spor gecesi başlıyor.

Günün son yarışması öncesinde hadi YouTube kanalı üzerinden pazartesi günü paylaşılmış 10 adet hadi ipucu soruları ve doğru cevaplarına bakmayı sakın unutmayın. Her yarışmadan önce kontrol edilmesi gereken hadi YouTube kanalı üzerinden ara sıra hadi joker kodu paylaşımı da yapılmaktadır.

12 Nisan Hadi Spor Gecesi İpucu Sorusu ve Cevabı

Günün üçüncü ve son yarışma heyecanı olan hadi spor gecesi 20.30 ‘da başlıyor. Bu akşamın son yarışması hadi spor gecesi için sizlere hadi ipucu sorusu da verilmektedir. Yarışmadaki 12 sorunun tamamıda spor konularıyla ilgili gelmektedir. Günün son yarışması hadi spor gecesi için hadi ipucu sorusu “Bugünkü sorumuz dün hayatını kaybeden Türk futbolunun efsanevi ismi hakkında sevgili hadiciler. İsmi Fenerbahçe Spor Kulübü tarihine, basketbol ve futbolla beraber yazılan bu kişi, 1970’te futbolu bırakmış ve spor yazarlığına başlamıştı. Peki, Fenerbahçe kulübü tarihinde çok önemli bir yeri olan ve adı Fenerbahçe ile özdeşleşmiş bu unutulmaz oyuncuyu kimler tanıyor?” olarak soruldu. İşte günün son yarışması öncesinde sizlere avantaj sağlaması için verilmiş hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle.

HADİ SPOR GECESİ HADİ İPUCU CEVABI: CAN BARTU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here