12 Nisan Öğlen Hadisi Hadi İpucu Sorusu

0
30
12 Nisan Öğlen Hadisi Hadi İpucu Sorusu

Haftanın son iş gününden herkese merhaba. 12 Nisan öğlen hadisi yarışması bugün 12.30 ‘da 10000tl ödül ile sizlerle oluyor. 12 Nisan öğlen hadisi hadi ipucu sorusu da belli oldu.

Dün akşam birbirinden özel hadi yarışmaları yapılmıştır. Ancak en dikkat çeken yarışma ise hadi gamer yarışması olmuştur. Yeni bir sunucusu olan hadi gamer yarışması dün akşam 10000tl ödül ile karşınızıdaydı. Hadi ailesinin yeni ve tek erkek sunucusu Cantuğ “Unlost” Özsoy dün akşamki hadi gamer yarışmasını sunmuştur.

Cuma günleri üç yarışma heyecanı yaşanmaktadır. Bunlardan ilki 12.30 ‘da başlayacak olan öğlen hadi yarışmasıdır. Bir diğer yarışma ise saat 19.30 ‘da başlayan bambaşka bir konsepti sahip resimli hadi yarışmasıdır. Bilindiği üzere resimli hadi yarışması 10 sorudan oluşmaktadır. Diğer hadi yarışmalarından bazı farklarını söylemek gerekir; az önce belirttiğimiz gibi soru sayısı 10 tanedir. Yarışmadan önce hadi ipucu sorusu ve hadi joker kodu hiç paylaşılmamaktadır. Her sorudan önce soruyla ilgili fotoğrafın küçük bir bölümü gösterilerek sizden bu fotoğrafın ne olduğunu tahmin etmeniz istenmektedir. Resimli hadi yarışması bilgiye değil, hayal gücünüze ve şansınıza dayalı bir yarışma türüdür.

Her yarışmadan önce olduğu gibi bu yarışmadan öncede hadi YouTube kanalı üzerinden verilen hadi ipucu soruları ve cevaplarına göz atmayı unutmayın. Hadi YouTube kanalı üzerinden verilen 10 adet soru, hafta boyunca yapılacak yarışmalarda karşınıza gelecektir. Bu sorular genelde yarışmanın 9. ya da 10. sorusu olarak gelmektedir.

12 Nisan Öğlen Hadisi Hadi İpucu Sorusu ve Cevabı

Haftanın son iş günü cuma saat 12.30 da öğlen hadi yarışması sizlerle oluyor. 12 Nisan öğlen hadisi hadi ipucu sorusu da belli oldu. Günün ilk yarışması öğlen hadisi için hadi ipucu sorusu “33 yıldan bu yana kadınların yoksullukla mücadelelerine destek veren Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı, kadınların sosyal ve ekonomik olarak güçlenmeleri için çalışıyor. Kadınlar, eğitim ve mesleki beceri eksikliği, çocuk bakımı gibi aile içi sorumlukları nedeniyle sosyal, ekonomik ve kültürel yaşamın dışına itiliyorlar. Dolayısıyla gelir dağılımındaki eşitsizlik ve yoksulluk artıyor. Peki Hadiciler Türkiye’de kadınların istihdama katılma oranını biliyor muyuz?” olarak soruldu ve işte günün ilk yarışması için verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle.

ÖĞLEN HADİSİ HADİ İPUCU CEVABI: %34

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here