12 Ocak 20.30 Hadi TvPlus Film Gecesi

5
230
12 Ocak 20.30 Hadi TvPlus Film Gecesi

Cumartesi günlerinin vazgeçilmez hadi bilgi yarışması olan hadi tvplus film gecesi bu akşam saat 20.30 ‘da sizlerle olacak. Bu eşsiz hadi film gecesini sakın kaçırmayın. Hadi tvplus film gecesi saat 20.30 ‘da her zamanki ödülüyle ve hadi joker kodu ile karşınızda olacak.

Hadi film gecesi TvPlus katkılarıyla düzenlenmektedir. TvPlus online film, belgesel, dizi, çocuk kanalları birçok şeyi içinde barındıran ve sektörün öncülerinden biri haline haline gelen bir uygulamadır. TvPlus ile telefondan tablette, tabletten televizyona kadar her türlü platformda seyir keyfi sağlanmaktadır. Bugünde TvPlus bizlere hadi film gecesi seyir keyfini ve ödülünü yaşatacaktır.

Geçen haftaki hadi film gecesinde ödül ne kadardı ve hadi ipucu sorusuyla, hadi joker kodu neydi diye düşünüyorsan sende 5 Ocak Hadi Film Gecesi yazımızı okumalısın.

Hadi Film Gecesi Ödülü

TvPlus katkılarıyla 20.30 da gerçekleşecek olan hadi film gecesi ödülü tam 30.000tl ‘dir. Evet son zamanlarda düşük ödüller nedeniyle eleştirilerin odağı haline gelen hadi bilgi yarışmasında haftasonuna girilmesiyle o beklenen ödül gelmeye başladı. Hadi film gecesi ödülüyle değil vereceği hadi joker kodu ile de ilgi odağı haline gelen bir yarışmadır.

Hadi film gecesi joker kodu ve fizy joker kodu kullanıcıları en çok sevdiren hadi joker kodlarındandır. Çünkü hadi film gecesi öncesi TvPlus joker kodu paylaşılmaktadır, hadi müzik gecesi öncesinde de Fizy joker kodu paylaşılmaktadır. Bu hadi joker kodları her yarışmada istisnasız verilmektedir. Bu yüzden kullanıcıların en çok sevdiği yarışmalardandır.

Hadi Film Gecesi Joker Kodu

Hadi bilgi yarışmasının cumartesi günlerinin vazgeçilmez yarışması haline gelmiş olan hadi film gecesi öncesinde ödülle orantılı hadi joker kodu paylaşması beklenmektedir. Hadi film gecesi joker kodu bugün 2 paylaşım halinde yapılması beklenmektedir. Hadi film gecesi joker kodu paylaşımlarından ilkinin saat 14.00 ‘da, ikincisinin ise saat 16.00 ‘da yapılması tahmin edilmektedir. Sozdeblog.com ailesi olarak bizler de bu hadi film gecesi joker kodu paylaşımlarını sizlere anlık bir şekilde aktaracağız.

HADİ FİLM GECESİ JOKER KODU: 921DT6GJH70P

Hadi Film Gecesi İpucu Sorusu

Hadi film gecesi tam 12 sorudan oluşmaktadır. Bu 12 sorunun tamamıda filmler, yönetmenler, film ödülleri, oyuncular, karakterler vs üzerine sorulmaktadır. Bu akşamın hadi film gecesi ipucu sorusu da tam olarak böyle bir konudan gelmektedir. Hadi film gecesi ipucu sorusu TvPlus uygulamasında en çok izlenen filmden gelmektedir. 12 Ocak 20.30 hadi film gecesi ipucu sorusu olarak “im Carrey hayranı Hadiciler aramızda mı ? Öyleyse yıldız oyunun Maske ve Bay Evet filmlerindeki harika performanslarını hatırlıyorsunuzdur. Bu akşam Hadi ‘de karşınıza çıkabilir, bizden söylemesi. ” bilgisi verildi. Peki hadi film gecesi ipucu sorusu cevabı nedir derseniz..

HADİ FİLM GECESİ İPUCU CEVABI: JİM CARREY (MASKE FİLMİ VE BAY EVET FİLMİ)

5 YORUMLAR

    • Joker kodu doğrudur. Lakin biz biraz erken paylaştığımızdan hadi joker kodu biraz sonrasında aktif olmuştur. Saat 16.00 da bir joker kodu paylaşımı daha olacaktır bu yazımızın içinde sakın kaçırmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here