13 Nisan Hadi1000 Yarışması Hadi İpucu Sorusu

0
790
13 Nisan Hadi1000 Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Nisanın ayının ilk hadi1000 yarışması bu akşam 22.00 da sizlerle. 13 Nisan hadi1000 yarışması hadi ipucu sorusu da belli oldu. Geçtiğimiz haftaki zor hadi yarışmasından sonra bu hafta cumartesi günü sıra hadi1000 yarışmasına geldi.

Bugünün ilk heyecanı 20.30 daki Game of Thrones gecesi hadi yarışması ile yaşanmıştır. Bu akşamki 20000tl ödüllü hadi film gecesi yeni konsepti Game of Thrones gecesi hadi yarışmasını Merve Toy sunmuştur. Günün ikinci ve son yarışma heyecanı ise 22.00 ‘da başlayacak olan hadi1000 yarışması olacaktır. Son 1000 kişi ya da daha az kişi kalana kadar soruların sorulmaya devam ettiği bu özel yarışmada kişi başı ödül en az 100tl olmaktadır.

Bugün Digiturk katkılarıyla yapılan Game of Thrones gecesi özel hadi yarışması öncesinde 30000 kişilik hadi joker kodu paylaşımı gelmiştir. Digiturk kendi web sitesi üzerinden öyle ince detay bir hadi joker kodu paylaşmıştı ki, sozdeblog.com olarak bu hadi joker kodunu sizlere hızlı ve doğru biçimde aktardık. Hadi joker kodu paylaşımlarının zar zor yapıldığı şu dönemde bu paylaşım önemli bir yer edindi.

Son 1000 kişi ya da daha az kişi kalana kadar devam eden hadi1000 yarışması öncesinde hadi YouTube kanalı üzerinden verilmiş hadi ipucu sorularına bakmadan yarışmaya katılmayın. Bu tip konsept yarışmalarda hadi YouTube kanalı üzerinden verilen hadi ipucu soruları ve paylaşımları büyük önem arz etmektedir.

13 Nisan Hadi1000 Yarışması Hadi İpucu Sorusu ve Cevabı

Günün son yarışma heyecanı olan hadi1000 yarışması ödülü 10000tl ‘dir. Bu heyecan dolu yarışma öncesinde sizlere yarışmada kolaylık sağlaması için hadi ipucu sorusu verilmektedir. Günün ikinci ve son yarışma heyecanı için verilecek hadi ipucu sorusu da belli oldu. İşte günün son hadi yarışması için hadi ipucu sorusu “Bugünkü ipucumuz tarih bilginize bir yenisini katacak sevgili hadiciler. Gerçekleştirdiği seferlerle adını dünya tarihine yazdıran Fransız İmparatoru Napolyon ‘u duymayan yoktur. Size sorumuz ise Doğu topraklarında gözü olan Napolyon ‘u 1799 yılında Akka ‘da büyük bir yenilgiye uğratan Türk komutanı hakkında. Peki, bu kişiyi kimler biliyor?” olarak soruldu ve günün son hadi yarışması heyecanı için verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı sozdeblog.com farkıyla sizlerle.

HADİ1000 YARIŞMASI HADİ İPUCU CEVABI: CEZZAR AHMET PAŞA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here