13 Ocak 20.30 Hadi GNÇ Özel Yarışması

2
250
13 Ocak 20.30 Hadi GNÇ Özel Yarışması

Haftasonunun son yarışması olan 13 Ocak 20.30 Hadi GNÇ özel yarışması sizlerle. Bu özel yarışma öncesinde hadi GNÇ özel yarışması joker kodu paylaşımı yapılacaktır. Son zamanlarda hadi joker kodu paylaşımının bir hayli azalması nedeniyle hadi GNÇ özel yarışması joker kodu bir hayli önem arz etmektedir.

Bugün akşam 20.30 da düzenlecek olan hadi bilgi yarışması tabikide GNÇ katkılarıyla gerçekleştirilecektir. Bugün tam 30.000tl ödülün yanı sıra biz hadi bilgi yarışması severlere 30.000 adette hadi joker kodu paylaşacaklardır.

Dünkü TvPlus katkılarıyla gerçekleşen hadi film gecesi öncesi hangi bilgiler paylaşıldı öğrenmek için 12 Ocak Hadi Film Gecesi yazımızı okuyabilirsiniz.

Hadi GNÇ Özel Yarışması Ödülü

Hadi GNÇ özel yarışması ödülü de belli oldu. Bu akşam 20.30 hadi GNÇ özel yarışması ödülü tam 30.000tl olarak belirlenmiştir. Bugünki hadi GNÇ özel yarışması da dünkü hadi fil gecesi yarışması ödülleri tam 30.000tl ‘dir. Son haftalarda ödüller bir hayli düşmüş, hadi joker kodu paylaşımları hiç yok denecek kadar azalmıştı. Lakin iyi haber verelim size bugün hadi joker kodu paylaşımı yapılacaktır.

Hadi GNÇ Özel Yarışması Joker Kodu

Haftasonunun son günü olan pazar günü 20.30 hadi GNÇ özel yarışmasında ödülle orantılı hadi GNÇ özel yarışması joker kodu paylaşılacaktır. Evet doğru duydunuz tam 30.000 adet joker kodu verilecektir. Sizde hadi joker kodu kazanmak istiyorsanız paylaşımlarımızı dikkatle takip etmelisiniz.

Tabi her şey bununla da sınırlı olmayacaktır. Sozdeblog.com ailesi olarak sizlere dün akşam olduğu gibi bu akşamda süpriz tek kullanımlık hadi joker kodları paylaşacağız. Hangi paylaşımın yorumun kısmında olacağını instagramdan sizlere duyuracağız. Son zamanlarda hadi joker kodu paylaşımları azalmışken bu şans dolu fırsatları sakın kaçırmayın.

HADİ GNÇ ÖZEL YARIŞMASI JOKER KODU: GELBENCE

Hadi GNÇ Özel Yarışması İpucu Sorusu

13 Ocak pazar akşam 20.30 hadi GNÇ özel yarışması ipucu sorusu bugün GNÇ tarafından verilecektir. Bugün sorulacak sorularında biraz GNÇ ‘nin ilgili bulunduğu sektör üzerinden gelmesi beklenmektedir. Her zaman doğru ipucu sorusu cevabıyla sizlerleyiz. Sizlerde her yarışma öncesinde doğru hadi ipucu cevaplarını alarak yarışmaya girmek için paylaşımlarımızı özenle takip etmelisiniz.

Bugün hadi GNÇ özel yarışması ipucu sorusu olarak “Formula 1 ‘de Dünya Şampiyonu olan en genç pilot kimdir biliyor musun ?” soruldu. Peki hadi özel yarışması ipucu sorusunun cevabı nedir derseniz. Biz sozdeblog.com ailesi olarak hadi ipucu sorusu cevabını sizler için araştırıp bulduk. İşte hadi GNÇ yarışması ipucu sorusu cevabı…

HADİ GNÇ ÖZEL YARIŞMASI İPUCU CEVABI: SEBASTİAN VETTEL

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here