14 Ocak 12.30 Hadi Sendromsuz Pazartesi Yarışması İpucu Sorusu

0
251
14 Ocak 12.30 Hadi Sendromsuz Pazartesi Yarışması İpucu Sorusu

Yeni haftanın ilk günü olan pazartesi, bizleri sendromsuz pazartesi konseptiyle 12.30 hadi yarışması ipucu sorusu paylaşılacak olan yarışma karşılamaktadır. Peki bugün yapılacak olan 12.30 hadi yarışması ödülü ne kadar ?

Bugün düzenlenecek 3 yarışmadan birincisi olan 12.30 hadi yarışması sendromsuz pazartesi konseptiyle yeni bir haftaya merhaba diyecek. Peki sendromsuz pazartesi yarışmalarının diğer yarışmalardan farkı nedir diye düşünüyor olabilirsiniz. Hemen açıklayalım, sendromsuz pazartesi konseptinde diğer günlerdeki yarışmalara göre bugün olacak yarışmanın soruları daha kolay oluyor. Daha çok  kazananın olduğu bir gün olarakta bilinmektedir.

Hadi Sendromsuz Pazartesi Ödülü

Hadi sendromsuz pazartesi ödülü artık her öğlen yarışmasında olduğu gibi 8.000tl ‘dir. Hadi sendromsuz pazartesi ödülü yarışma biraz daha kolay olduğundan kişi başı az düşmektedir. Peki hadi sendromsuz pazartesi ile bugün gerçekleşecek olan ilk yarışma olan 12.30 yarışmasında joker kodu nedir, hadi ipucu sorusu ve cevabı nedir ? diye düşünüyorsanız yazımızın devamını okumalısınız.

Hadi Sendromsuz Pazartesi Joker Kodu

Yeni haftanın ilk yarışması olan hadi sendromsuz pazartesi joker kodu paylaşımı bizlerce beklenmemektedir. Tabiki sadece bu yarışma nezlinde söylüyorum. Sizlere 2 gün önce duyurduğumuz 14 Ocak 20.30 Hadi yarışmasında tabikide joker kodu paylaşımı olacaktır. Bu hadi joker kodu paylaşımına en hızlı şekilde ulaşmak içinde paylaşımlarımızı takip ediniz.

Hadi sendromsuz pazartesi günün bol kazançlı geçmesi düşünülmektedir. Çünkü bugün 3 yarışma heyecanı yaşanacak. Biz sozdeblog.com ailesi olarak her yarışma öncesi olduğu bugünkü 3 yarışma öncesinde de sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktaracağız.

Hadi Sendromsuz Pazartesi İpucu Sorusu

Evet sevgili okuyucularımız geldik artık makalemizin son kısmı olan hadi sendromsuz pazartesi ipucu sorusu ve cevabına. Bizlere hadi yarışmasında 7. soruyu doğru cevaplama imkanı vermektedir. Her zaman olduğu gibi bugünde sizlere hadi ipucu sorusu ve cevabını en doğru ve en hızlı biçimde aktaracağız.

Sizlerde yarışmada her zaman 1 soruyu garantilemek ve emin adımlarla finale gitmek istiyorsanız, sitemizde her gün paylaştığımız hadi bilgi yarışması içeriklerini takip etmelisiniz.

İşte 14 Ocak 12.30 hadi sendromsuz pazartesi ipucu sorusu paylaşıldı. UCIM, Saadet Özkan isimli bir öğretmenin kurduğu Uluslararası Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneğinin kısa adı. Ülkemizde pek çok proje gerçekleştiren derneğin sloganı “çocuklar susmayacak UCIM yanlarında” olacakmış. Peki UCIM ‘in logosu nedir biliyor muyuz ? Peki hadi sendromsuz pazartesi ipucu sorusunun cevabı nedir derseniz..

HADİ SENDROMSUZ PAZARTESİ İPUCU CEVABI: KELEBEK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here