14 Ocak 21.30 Hadi Futbol Gecesi İpucu Sorusu

1
262
14 Ocak 21.30 Hadi Futbol Gecesi İpucu Sorusu

14 Ocak pazartesi akşamının son yarışması olan 21.30 hadi futbol gecesi ipucu sorusu paylaşıldı. Bilindiği üzere tam 12 sorununda sadece futbol üzerinden geldiği ve futbol severlerin her hafta beklediği hadi futbol gecesi bu akşam 21.30 ‘da gerçekleşecek.

Hadi yarışması öncesinde ödül ve ipucu sorusu belli oldu. 12 sorununda sadece futbol üzerinden gelmesi sadece erkek yarışmacıların başarılı olduğunu düşündürmesin. Bizler önceki yarışmalarda da gördük birçok bayanında büyük ilgi gösterip kazandığı hadi futbol gecesi yarışmaları olmuştur.

Hadi futbol gecesinden öncede 20.30 Hadi Ak Yatırım yarışması düzenlenmiş ve yarışma öncesi joker kodu neydi, ödül ne kadardı, ipucu sorusu ve cevabı neydi öğrenmek için Hadi Ak Yatırım Yarışması makalemizi okuyabilirsiniz.

Hadi Futbol Gecesi Ödülü

Hadi futbol gecesi ödülü tam 10.000tl ‘dir. Her hafta pazartesi düzenli bir şekilde gerçekleştirilen hadi futbol gecesinde hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu paylaşımları dikkat çekmektedir. Hadi futbol gecesi ödülü tatmin edici düzeyde olmasada yakın zamanda yeni yarışma konseptlerinin getirilmesi beklenmektedir.

Hadi Futbol Gecesi Joker Kodu

21.30 hadi futbol gecesi yarışması öncesinde hadi joker kodu paylaşılmamıştır. Son zamanlarda alışmış olduğumuz bir durum haline gelmektedir. Daha ne kadar kullanıcılar hadi joker kodu paylaşımı yapılmamasına dayanabilir bilmiyoruz. Sevgili okuyucularımız bizler sizlere en hızlı şekilde hadi joker kodu paylaşımlarını ulaştırıyoruz. Bunun yanı sıra sizlere süpriz tek kullanımlık hadi joker kodu paylaşımlarıda yapmaktayız.

Sizlerde her zaman en hızlı şekilde paylaşımlardan haberdar olmak için site içi bildirimlere izin vermelisiniz. Hadi joker kodu bugün öğleden sonra 20.30 yarışması için paylaşılmıştır. Tabiki o yarışma öncesinde Ak Yatırım sponsor olduğu için hadi joker kodu bugün paylaşılmış oldu.

Hadi Futbol Gecesi İpucu Sorusu

Hadi bilgi yarışmasında her yarışma öncesi vazgeçilmez olan şey ipucu sorusu ve cevabıdır. 14 Ocak 21.30 hadi futbol gecesi ipucu sorusu da belli oldu. Bilindiği üzere 12 soruda futbol üzerine olacağı için hadi ipucu sorusu bugün futboldan geliyor.

Hadi bilgi yarışmasında bu akşamın özel yarışması olan futbol gecesinde  ipucu sorusu nedir dediğinizi duyar gibiyiz. Sizler için sozdeblog.com ailesi olarak araştırdık ve bulduk. Hadi ipucu sorusu bugün “Almanya ‘da yetişmiş Milli oyuncularımızdan Hakan Çalhanoğlu, hangi takımın 10 numarasını giymektedir? ” olarak soruldu. İşte hadi ipucu sorusunun cevabı sizlerle..

HADİ FUTBOL GECESİ İPUCU CEVABI: AC MİLAN

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here