15 Ocak 12.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu

0
199
15 Ocak 12.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Günün ilk yarışması olan 12.30 hadi yarışması ipucu sorusu paylaşılmıştır. Peki bugünün ilk yarışmasında sizce ipucu sorusu hangi konudan gelmiş olabilir. Her zaman olduğu gibi bugünde ilk olarak sizlere ödülden bahsedeceğiz.

Hadi bilgi yarışması günün ilk yarışması olan 12.30 hadi yarışması joker kodu verildi mi gibi birçok soru aldığımız için bu konuyada değineceğiz.

Dün 3 yarışma heyecanı yaşanmıştı, dilerseniz dünün en son yarışması olan ve en çok katılımın yaşandığı Hadi Futbol Gecesi öncesinde ipucu neydi, joker kodu verilmiş miydi diye merak ediyorsanız Hadi Futbol Gecesi makalemizi okuyabilirsiniz.

Hadi Yarışması Ödülü

Hadi 12.30 yarışması ödülü her zaman olduğu gibi bugünde 8.000tl ‘dir. Ancak bilindiği üzere geçen haftanın son günlerine kadar hadi yarışması ödülü özellikle öğlen yarışmalarında 6.000tl iken sonradan yükseltilmiş oldu. Umarım zamanla daha da yükseltilecektir.

Hadi Yarışması Joker Kodu

15 Ocak 12.30 hadi yarışması joker kodu paylaşımı olmamıştır. Bilindiği üzere artık son zamanarda hadi bilgi yarışmalarında sponsor olmadığı takdirde hadi joker kodu paylaşımı yapılmamaktadır. Bu konuya da umarım en kısa sürede bir çözüm getirilir. Çünkü hadi bilgi yarışması kullanıcıları artık 1 milyon 300 bin seviyelerindeyken uygulamanın hizmet kalitesini artırması gerekmektedir.

Ama sizlere bu yazımızda söyleyelim salı günlerinin vazgeçilmez yarışması olan salı akşamlarının adeta 20.30 klasikleşmiş yarışması olan hadi fizy müzik gecesini sakın kaçırmayın. Yarışma öncesinde hadi joker kodu paylaşımları hakkında en hızlı ve en doğru bilgiyi, hadi ipucu sorusu ve cevabıyla ilgili en doğru bilgiyi alacağınız tek adres sozdeblog.com olacaktır. Her salı akşamı 20.30 da ruhumuzu arındıran müzik sorularının geldiği, müzik severlerin yarışmak için 1 hafta beklediği yarışma bu akşam sizlerle sakın kaçırmayın.

Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Yeni günün ilk yarışması olan 12.30 hadi yarışması ipucu sorusu paylaşılmıştır. Bugün bizlere hadi bilgi yarışmasında 7. soruya doğru cevap vermemizi sağlayacak bilgi aslında edebiyat konusundan geliyor. 15 Ocak 12.30 hadi yarışması ipucu sorusu olarak ” Agatha Christie ‘nin birçok romanında yer alan dedektif Hercule Poirot nerelidir biliyor muyuz?” soruldu. Peki hadi bilgi yarışmasında bizlere 7. soruyu doğru yaptıracak bu ipucu sorusunun cevabı nedir derseniz. İşte 15 Ocak 12.30 hadi yarışması ipucu sorusu cevabı sizlerle..

HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: BELÇİKA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here