15 Ocak 20.30 Fizy Hadi Müzik Gecesi İpucu Sorusu ve Joker Kodu

1
215
15 Ocak 20.30 Fizy Hadi Müzik Gecesi İpucu Sorusu ve Joker Kodu

Salı akşamlarının vazgeçilmezi olan Fizy katkılarıyla düzenlenecek olan 20.30 Fizy Hadi Müzik Gecesi ipucu sorusu ve joker kodu hakkıda en güncel bilgileri bu yazımızda bulabileceksiniz. Her salı düzenlenen hadi müzik gecesi ödülüde her hafta olduğu gibi aynıdır.

Fizy hadi joker kodu bugün öğlen saatlerinde paylaşılacaktır. Sizlere tavsiyemiz paylaşımlarımızı özenle takip etmenizdir. Peki fizy hadi joker kodu bugün kaç adet olacak ? Evet en merak edilen konulardan biride tabiki budur.

Peki geçen hafta hadi müzik gecesinde neler olmuştu merak ediyorsan 8 Ocak Hadi Müzik Gecesi yazımızı okuyabilirsiniz.

Fizy Hadi Müzik Gecesi Ödülü

Her hafta olduğu gibi bu akşamki Fizy hadi müzik gecesi ödülü tam 30.000tl ‘dir. Sizlerde final sorusunu doğru bilerek 30.000tl ödülü paylaşanlardan biri olabilirsiniz. Müzik konularındaki bilgisine güvenenlerin özellikle katıldığı ve salı akşamlarının eğlenceli yarışması fizy hadi müzik gecesi saatler 20.30 ‘u gösterdiğinde sizlerle olacak.

Fizy Hadi Müzik Gecesi Joker Kodu

Bu akşamın ödülünden bahsettikten sonra sıra geldi fizy hadi müzik gecesi joker kodu paylaşımı hakkında bilgi vermeye. Hadi müzik gecesi öncesinde Fizy tarafından hadi joker kodu verilmektedir. Bu konuda önceden ödülle orantılı tek bir kod verilemekteydi. Ama son zamanlardaki düzenlenen hadi müzik gecesi önceside tek kullanımlık ilk gelen 30.000 kişiye kişisel kod verilmektedir.

Sozdeblog.com ailesi olarak bugünkü Fizy hadi müzik gecesi öncesinde de hadi joker kodunun ilk gelen 30.000 kişiye özgü tek kullanımlık joker kodu olarak paylaşılmasını beklemekteyiz. Peki hadi joker kodu kişiye özel ise size aşağıda vereceğimiz kısımdan telefonunuza indirip uygulamaya girerek alabilirsiniz. Eğerki joekr kodu genel kullanıma açık olursa bizler bunu kırmızı renkteki yazımızla hemen altta paylaşacağız.

FİZY HADİ MÜZİK GECESİ JOKER KODU: R7Y1IKUM

Tek kullanımlık Fizy joker kodu Android için

Tek kullanımlık Fizy joker kodu Ios için

Fizy Hadi Müzik Gecesi İpucu Sorusu

Bu akşam için sizlere yarışma öncesi verebileceğimiz son bilgi ise fizy hadi müzik gecesi ipucu sorusu olacaktır. Peki bugün tam 12 sorununda sadece müzikle ilgili olacağını unutmayalım. Bu yüzden bu akşam için fizy hadi müzik gecesi ipucu sorusu olarak “Fizy ‘e gel Kardan Adam listesinin 7. şarkısını dinle ” olarak verilmiştir. Peki bu listedeki belirtilen şarkı ve şarkıcı kimdir diyorsanız işte cevabı sizlerle..

FİZY HADİ MÜZİK GECESİ İPUCU CEVABI: MENEKŞE – BURCU TATLISES

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here