16 Ocak 12.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu

0
196

Günün ilk yarışmasından herkese merhaba sevgili okuyucularımız. Bugün 12.30 hadi yarışması ipucu sorusu ile karşınızdayız. Günün ilk yarışması olan 12.30 hadi yarışması ne kadar ödül dağıtacak merakla bekliyoruz.

Hadi yarışması öncesinde bizlere ipucu sorusu olarak ne verildi? Bu yazımızda yine sizlerin merak ettiği konulara bir bir değineceğiz. 12.30 hadi yarışması başlamadan önce her zaman olduğu gibi bugünde ipucu sorusu dağıtıldı. Peki hadi ipucu sorusu verildi ama hadi joker kodu verildi mi ?

Hadi Yarışması Ödülü

Çarşamba gününün ilk yarışması olan 12.30 hadi yarışması ödülü belli oldu. Herkesin bildiği üzere öğlen 12.30 hadi yarışması ödülü son zamanlarda olduğu gibi bugünde 8.000tl olarak belirlendi. Aslında o kadar kişinin katılmasına rağmen küçük bir ödül olarak gözüksede dünkü yarışmada kişi başına 1.5tl den fazla düşmüştü. Tabiki dün en yüksek kişi başı ödül fizy katkılarıyla gerçekleştirilen hadi müzik gecesi ödülü olan 30.000tl yi 4 bin küsür kişi aralarında eşit miktarda bölüştü. Dün birçok hadi bilgi yarışması severin, hadi müzik gecesi müdavimlerinin yüzü güldü.

Hadi Yarışması Joker Kodu

Aslında herkesin bildiği üzere öğlen 12.30 hadi yarışması joker kodu paylaşımı konusunda sponsor olmadığı vakitlerde hadi joker kodu paylaşılmamaktadır. Bugünde sponsor olmadığından hadi joker kodu paylaşımı yapılmamıştır. Ancak akşam yarışması için hadi joker kodu paylaşımı konusunda ümitli gibiyiz. Birde bilindiği üzere çarşamba akşamlarının vazgeçilmez yarışması ve birçok özel kitlesi olan zor hadi yarışması bu akşam sizlerle sakın kaçırmayın.

Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Günün ilk yarışmasında ipucu sorusu belli oldu. 16 Ocak 12.30 hadi yarışması ipucu sorusu aslında kültürümüzde apayrı bir yeri olan kahveden geliyor. Hadi yarışması ipucu sorusu olarak bugün bizlere “Kahvenin toz haline getirilmesinde kullanılan ve içinde genellikle kahve dövülen, taştan ya da ağaçtan yapılmış büyük havan hangisidir?” olarak soruldu. Peki kahve içmeyi ve yapmayı çok seven bir toplum olarak bu sorunun cevabı bizler için çok basittir. Çünkü bu havanla özdeşleşmiş kültürümüzde bir kahve çeşidi bulunmaktadır. Bu kahve çeşidide ismini bu havandan almaktadır. İşte 16 Ocak 12.30 hadi yarışması ipucu sorusu cevabı sizlerle..

HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: DİBEK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here