16 Ocak 20.30 Zor Hadi Yarışması İpucu Sorusu

0
170
16 Ocak 20.30 Zor Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Birbirinden zor soruların yer aldığı her hafta ayrı bir heyecanın yaşandığı zor hadi yarışması ile karşınızdayız. Daha ilk sorulardan itibaren zorlaşmaya başlayan ve bu yüzden finale çok az kişinin kalıp ödülü yüksek miktarlarda bölüştüğü bir hadi yarışmasıdır. 16 Ocak 20.30 zor hadi yarışması ipucu sorusu belli oldu. Peki zor hadi yarışması ödülü ne kadar ? Hadi joker kodu paylaşımı oldu mu ?

Zor hadi yarışması bilindiği üzere diğer yarışmalara göre kural olarakta farklı özelliklere sahiptir. Zor hadi yarışması içinde farklı özellikler barındırır. Bunlardan bir kaçını söylemek gerekirse zor hadi 20 sorudan oluşur. Eğerki hiç kazanan olmazsa ödül bir sonraki haftaya 1 soru eksilerek devreder. Evet doğru duydunuz hem ödül devrediyor hem de soru sayısı her seferinde 1 azalıyor. Diğer bir şey ise zor hadi yarışmasında 2-3 tanede resimli soru bulunmaktadır. Bu sayı yarışmadan yarışmaya farklılık gösterebilmektedir.

Zor Hadi Yarışması Ödülü

16 Ocak Çarşamba akşamının merakla beklene zor hadi yarışması ödülü belli oldu. Bu akşam 20.30 da gerçekleştirilecek olan birbirinden zor 19 sorunun yer aldığı yarışmanın ödülü tam 20.000tl ‘dir. Neden 20.000tl ve 19 soru diye merak ediyorsanız hemen bahsedelim. Geçen haftaki yarışmada kazananın olmaması nedeniyle ödül bu haftaya 1 soru düşülerek devretmiştir. Bakalım bu hafta kaç kişi kazanacak. Zor hadi yarışması kazananları için kişi başı ödül diğer yarışmalara oranlara bir hayli yüksektir.

Peki geçen hafta zor hadi yarışmasında neler oldu merak ediyorsan 9 Ocak Zor Hadi Yarışması makalemizi okuyabilirsin.

Zor Hadi Yarışması Joker Kodu

Zor hadi yarışması joker kodu paylaşımı yapılmamıştır. Bundan önceki zor hadi yarışmaları öncesinde de hadi joker kodu paylaşımı yapıldığını pek görmedik. Ama tabiki hadi bilgi yarışması ekibinin sponsor sayısında bir düşüş olduğundan hadi joker kodu paylaşımlarında da doğal olarak azalmalar yaşanmaktadır.

Zor Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Birbirinden zor 19 sorunun olduğu zor hadi yarışması ipucu sorusu bugün 1 soruyu doğru cevaplamayı sağlayacaktır. Evet bu kolaylığı sağlayacak ipucu sorusu an itibariyle paylaşılmış bulunmaktadır. Zor hadi yarışması ipucu sorusu olarak “Gökyüzündeki yıldızlara bakıp hayal kuran hadiciler burada mı? Eğer sen de gökyüzündeki yıldızların şekillerine bakıp hayaller kuruyorsan, gök bilimcilerin izindesin demektir. Antik çağlardan bu yana mitolojik kişiler ve hayvanlarla ilişkilendirilen takım yıldızlar, gökyüzünü parçalara böler. Peki günümüzde Uluslararası Astronomi Birliği tarafından tanınan kaç takım yıldız vardır? ” sorusu soruldu. Peki zor hadi yarışmasında 1 soruyu doğru cevaplamayı sağlayacak zor hadi ipucu sorusu cevabı nedir diyenler için işte ipucu sorusu cevabı sizlerle..

ZOR HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: 88 ADET

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here