17 Ocak 12.30 Hadi Öğlen Yarışması İpucu Sorusu

0
159
17 Ocak 12.30 Hadi Öğlen Yarışması İpucu Sorusu

Dün akşam gerçekleştirilen zor hadi yarışmasının ardından bugünün ilk heyecanı 12.30 hadi öğlen yarışması ipucu sorusu paylaşıldı. Bugünün ilk yarışmasına saatler kala paylaşılan hadi ipucu sorusu ve cevabı bu yazımızda sizlerle olacak.

16 Ocak akşam 20.30 da gerçekleştirilen zor hadi yarışmasında yine kişi başı ödül büyük oldu. Evet geçen haftadan devretmiş olan zor hadi yarışması ödülü dün akşam 20.000tl olmuştu ve bu ödül sadece 17 kazanan kişi arasında eşit miktarda bölüştürüldü.

Hadi Öğlen Yarışması Ödülü

17 Ocak hadi öğlen yarışması ödülü her zamanki 8.000tl olarak belirlendi. Son zamanlarda ödüller ve hadi joker kodu paylaşımlarında azalmanın olması dikkatlerden kaçmıyor. Bu konuda hadi bilgi yarışması ekibinin yeni konsept çalışmaları olduğu yönünde açıklamalar gelmektedir.

Sozdeblog.com ailesi olarak sizlere bu makaleyi yazarken dünden beri bu ödül 8.000tl idi. Lakin birkaç dakika önce yapılan güncelleme ile ödülün 8.000tl ‘den 20.000tl ‘ye yükseltildiğini siz değerli okuyucularımıza bildirmek isteriz. Bugün hadi öğlen yarışması ödülü 20.000tl olarak güncellenmiştir. Bu yarışmayı sakın kaçırmayın.

Dün hadi öğlen yarışmasında yeni bir konsept olan hadi orta şekerli yarışması denendi. Peki hadi orta şekerli yarışması nedir ? Hadi orta şekerli yarışmasında sorular diğer öğlen yarışmaları gibi ne çok kolay ne de çok zor. Yani tam ikisinin ortasını bulmaya çalışılarak düzenlenmiş bir yarışmadır. İlerleyen günlerde yeni yarışma konseptlerinin de böyle denenmesi ve hayata geçirilmesi beklenmektedir.

Hadi Öğlen Yarışması Joker Kodu

Her hadicinin merakla beklediği hadi öğlen yarışması joker kodu bu yarışma öncesinde de paylaşılmadı. Bu konuda her zaman söylediğimiz gibi sponsor olmadığı sürece hadi joker kodu paylaşımı yapılmamaktadır. Bunun bazı istisnai durumları elbette bulunmaktadır. Buna örnek vermek gerekirse yer yüz bin takipçide hadi instagram hesabı joker kodu paylaşmaktadır. Bir diğer istisnai durumlar ise sozdeblog.com ailesi olarak sizlere yorumda şanslı kişiler için tek kullanımlık joker kodları paylaşmaktayız.

Hadi Öğlen Yarışması İpucu Sorusu

Günün ilk heyecanında belirttiğimiz gibi hadi öğlen yarışması ipucu sorusu paylaşılmıştır. Bugün öğlen hadisinde hadi ipucu sorusu yine bir çizgi romandan gelmektedir. Mister No ‘nun senaristi ve çizeri tarafından yaratılan ve 1962 yılında ülkemizde yayınlanmaya başlayan çizgi roman kahramanı “Baltalı İlah” Zagor Tenay ‘ı hatırlayan var mı? Peki, Zagor ‘un dostu ve yardımcısının adını hatırlıyor musun? İşte hadi öğlen yarışması ipucu sorusu olarak bizlere bu bilgi verilmiştir. Hadi öğlen yarışması ipucu cevabı sizlerle.

HADİ ÖĞLEN YARIŞMASI İPUCU CEVABI: ÇİKO

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here