17 Ocak 20.30 Hadi Akşam Yarışması İpucu Sorusu

0
190
17 Ocak 20.30 Hadi Akşam Yarışması İpucu Sorusu

Evet günün son yarışma heyecanıyla karşınızdayız. Bugün 20.30 ‘daki hadi akşam yarışması ipucu sorusu ve cevabı paylaşılmıştır. Bugünün ipucu sorusu hangi konudan geliyor ve ödülü ne kadar sizlere ondan bahsedelim.

Hadi ipucu sorusu kısmına geçmeden önce size bugün hadi öğlen yarışmasında sunucu Müge Boz ‘un bahsettiği Hadi Youtube Kanalı kullanıma açılmış ve bugün öğleden sonra ilk sürprizini yapmıştır. Hadi akşam yarışması öncesinde Merve Toy bizlere youtube üzerinden sürpriz bir hediye vermiştir.

Merve Toy bugün saat 14.00 itibariyle tüm hadiciler için sürpriz olarak hadi joker kodu vermiştir. Hala hadi joker kodunu almadıysan senin için hemen aşağı tarafa bir kere daha yazacağız.

Hadi Akşam Yarışması Ödülü

Bugünün son yarışması olan 20.30 hadi akşam yarışması ödülü tam 20.000tl ‘dir. Sizde bu yarışma öncesinde hadi joker kodunu aldıysan yarışmaya bir adım önde başlayacaksın demektir. 20.000tl ‘ye bir adım daha yaklaşmak içinde vereceğimiz hadi ipucu sorusu ve cevabını sakın kaçırma.

Hadi Akşam Yarışması Joker Kodu

Bugün saatler 14.00 ‘ı gösterdiğinde değerli ve tecrübeli sunucu Merve Toy bugün biz hadi severler için sürpriz bir hadi joker kodu paylaşımı yaptı. Hadi akşam yarışmasından öncede bu sürpriz birçok hadici tarafından sevinçle karşılanmıştır. Hadi akşam yarışması joker kodu nedir diyorsan hemen gün bitmeden sende alttaki kırmızı yazan kısımdan hadi joker kodunu al ve kullanmalısın.

HADİ AKŞAM YARIŞMASI JOKER KODU: YOUTUBESÜRPRİZİ

Hadi Akşam Yarışması İpucu Sorusu

Bu akşamın son yarışması öncesinde ipucu sorusu biraz tarihi biraz da genel kültür bilgisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Aslında hadi ipucu sorusu bir yazarımızın mahlası da olan bir kısımdan gelmektedir. Peki o çok merak edilen ve daha hiç bir yerde olmadan siz değerli okuyucularına sozdeblog.com ayrıcalığıyla sunulan hadi akşam yarışması ipucu sorusu nedir ?

Hadi akşam yarışması ipucu sorusu “Trozen adında bir Dor tarafından kurulduğuna inanılan ve ülkemizin güney bölgesinde yer alan Halikarnassos, hangi ilçemizin eski adıdır?” olarak soruldu. Hadi ipucu sorusu buydu ve sozdeblog.com ailesi olarak sizlere Halikarnassos yani Halikarnas ülkemizdeki hangi ilçenin eski ismidir diye araştırdık ve işte cevabı..

HADİ AKŞAM YARIŞMASI İPUCU CEVABI: BODRUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here