18 Ocak 12.30 Öğlen Hadi Yarışması İpucu Sorusu

0
182
18 Ocak 12.30 Öğlen Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Dünkü 20.000tl ödüllü iki yarışmanın ardından bugün yine bir öğlen hadi yarışması ipucu sorusu paylaşımıyla beraberiz. Evet bugün saat 12.30 ‘da düzenlenecek olan yarışmanın ipucu sorusu sizlerle paylaşıldı.

Dün gece yarısına kadar geçerli olan hadi joker kodunu size önceki yazılarımızda da vermiştik ve dün gece yarısına kadar o hadi joker kodunu girenler 1 adet joker hakkı kazandılar. Sizde her zaman bir adım önde olmak istiyorsanız bizleri takip edin. Peki bu hadi joker kodu nereden verilmişti diye soruyorsanız Hadi Yarışması Youtube Kanalı Açıldı adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Bugün yarışmanın ödülü yine klasik 12.30 yarışmalarının ödülüyle aynıdır. Dün öğlen yarışmasında olduğu gibi yarışmaya az bir süre kala ödülün yükseltilmesini beklememekteyiz.

Öğlen Hadi Yarışması Ödülü

18 Ocak 12.30 öğlen hadi yarışması ödülü belli oldu. Ödülün yine önceki hadi öğlen yarışmaları gibi 8.000tl ödülle gerçekleştirileceği belirtildi. Yapılan bu açıklamadan sonra artık öğlen hadi yarışma ödülleri 8.000tl olarak kalacağı öngörülmektedir. Daha önceki zamanlarda ise ödül 6.000tl olarak verilmekteydi.

Öğlen hadi yarışması ödülü belli olduktan sonra gözler sırasıyla hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusuna çevrilmiş oldu.

Öğlen Hadi Yarışması Joker Kodu

Yarışmaya 2 saat civarında süre kalmışken hala öğlen hadi yarışması joker kodu paylaşımı yapılmamıştır. Bu da bizlere bugünkü öğlen hadi yarışmasında joker kodunun verilmeyeceğini göstermektedir. Artık hadi bilgi yarışması oynayanlar hadi joker kodu paylaşımının yapılmamasına alışmak üzereler. Tabiki bunun olumsuz etkileride hadi yarışmasında görünecektir.

Bugün öğlen hadi yarışması joker kodu paylaşılmadığı için sizlere yarışmada bir adım avantaj sağlayacak olan öğlen hadi yarışması ipucu sorusu paylaşımı hakkında bilgi vermeye geçebiliriz.

Öğlen Hadi Yarışması İpucu Sorusu

18 Ocak öğlen hadi yarışması ipucu sorusu paylaşılmıştır. Günün ilk yarışma heyecanı öncesinde ipucu sorusu konusunda sizler için tüm bilgileri araştırmış bulunmaktayız. Bugün öğlen hadi yarışması ipucu sorusu “Ana karakterleri Kavuklu ve Pişekar olan, açık alanda oynanan, doğaçlamaya dayanan müzikli ve danslı halk oyununun adını eminiz ki hepiniz biliyorsunuzdur. Peki, oyunun baş müzisyeni tarafından çalınan, orta oyununda kullanılan hangi müzik aletine papara adı verilir?” olarak soruldu. Şimdide sozdeblog.com ailesi olarak sizlere öğlen hadi yarışması ipucu sorusunun cevabını verelim..

ÖĞLEN HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: ZURNA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here