18 Ocak 19.30 Resimli Hadi Yarışması

0
174
18 Ocak 19.30 Resimli Hadi Yarışması

Bu akşamın ikinci yarışması olan resimli hadi yarışması yine eğlenceli sorularıyla saatler 19.30 ‘u gösterdiğinde sizlerle olacaktır. Bu yarışmanın hemen ardından ise spor müdavimlerinin merakla beklediği hadi spor gecesi olacaktır.

Hadi resimli yarışma öncesinde bilindiği üzere ipucu sorusu paylaşılmamaktadır. Lakin bugün hadi resimli yarışma öncesinde 10.000 hadi joker kodundan birine sahip olma fırsatınız olabilir. Çünkü bugün akşam 20.30 yarışması için saatler 14.40 ‘ı gösterdiğinde hadi joker kodu paylaşımı olacaktır.

Hadi resimli yarışmasında merak edilen tek unsur sanırım ödülün ne kadar olacağıdır.

Resimli Hadi Yarışması Ödülü

Birbirinden eğlenceli ve yaratıcılık isteyen resimli hadi yarışması ödülü tam 10.000tl ‘dir. Aslında kolay ama kafa karıştırıcı resimlerin yer aldığı hadi resimli yarışması bu akşam saatler 19.30 ‘u gösterdiğinde sizlerle olacaktır sakın kaçırmayın.

Resimli hadi yarışması diğer yarışmalardan biraz farklı özelliklere sahip bir yarışmadır. Bu yarışmada 10 soru sorulmaktadır. Soruların her biri için 10 saniye yanıt süresi bulunmaktadır. Ama ondan önemlisi her sorudan önce sizlere soruyla ilgili fotoğarın sadece bir kısmı kırpılarak gösterilmektedir. Sizlerde gösterilen bu ufak parçadan aslında fotoğrafın ne olduğunu tahmin etmeniz gerekmektedir. Tabiki bunu yaparken 10 saniye yanıt süresi olduğu için hayal gücümüz hemen çalışmıyor olabilir. Bazen en kolay gözüken resim bile bambaşka sonuç olarak karşımıza çıkabiliyor.

Hadi resimli yarışmasının ardından hemen hadi spor gecesi eğlencesi başlayacaktır. Hadi spor gecesi ise tam 12 sorununda sadece spor içeriklerinden oluştuğu bir yarışmadır. Spor severlerin o merakla 1 hafta boyunca beklediği yarışmaya sadece saatler kaldı. Unutmayın hadi spor gecesi ödülü tam 30.000tl ‘dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here