18 Ocak 20.30 Lifecell Hadi Spor Gecesi

1
183

Bugünün üçüncü ve son yarışması 20.30 Lifecell hadi spor gecesi olarak sizlerle.. Lifecell katkılarıyla düzenlenecek yarışma öncesinde hadi joker kodu sizleri bekliyor olacak.

Lifecell internetin sonsuz dünyasıdır. Lifecell sayesinde eşsiz gb ‘larda internete sahip olabilirsiniz. Lifecell yarışmasında hadi joker kodu paylaşımı için Bip uygulaması üzerinden bir paylaşım beklenmektedir. Hadi spor gecesi öncesi yarışmaya bir adım önde başlama fırsatını sakın kaçırmayın.

Hadi spor gecesi geçen hafta ne ipucu verilmiş ve ödül ne kadardı merak ediyorsan 11 Ocak Hadi Spor Gecesi makelemize göz atabilirsiniz. Bu haftaiçinin son yarışması olan 20.30 Hadi spor gecesi bugün büyük ödülle karşınızda olacak.

Lifecell Hadi Spor Gecesi Ödülü

18 Ocak günün son yarışması olan 20.30 Lifecell hadi spor gecesi ödülü belli oldu. Evet bugün açıklanan büyük ödül tam 30.000tl olacak. Lifecell katkılarıyla düzenlenecek olan günün son yarışması hadi spor gecesi öncesinde bir diğer süpriz ise hadi joker kodu paylaşımı olacaktır. Sizde yarışmada şansınızı arttırmak istiyorsanız takipte olunuz.

Lifecell Hadi Spor Gecesi Joker Kodu

Bu akşam düzenlenecek olan Lifecell hadi spor gecesi joker kodu sayısı belli oldu. Tam 10.000 kişilik hadi joker kodu bugün sizleri bekliyor olacak. Yarışmada bir adım önde olmak için yapılacak hadi joker kodu paylaşımını sakın kaçırmayın..

LİFECELL HADİ SPOR GECESİ JOKER KODU: H864YT9S3 (TÜKENMİŞTİR DERSE BİPTEN LİFECELL KANALINDAN ALINIZ)

Lifecell Hadi Spor Gecesi İpucu Sorusu

Bugün akşamın büyük ödüllü 20.30 Lifecell hadi spor gecesi ipucu sorusu tabikide bu geceye özel spor alanından gelecektir. Çünkü bu yarışmada sorulacak olan 12 sorunun tamamıda spor içerikli olacaktır. Hadi spor gecesi özel takipçilerinin olduğu bir yarışmadır. Hadi spor gecesi öncesinde hadi joker kodunu alıp bir adım önde başlayan sevgili hadiciler, hadi spor gecesi ipucu sorusu cevabını alarak finale bir adım daha yaklaşmış olacaktır.

Hadi spor gecesi ipucu sorusu bugün bizlere “Drone yarışlarında “FPV” kısaltması ne için kullanılır biliyor musun ? ”  olarak soruldu. Peki bu büyük ödülün verildiği eşsiz spor gecesi yarışmasının hadi spor gecesi ipucu sorusu cevabı nedir derseniz… İşte hadi spor gecesi ipucu sorusu cevabı sizlerle..

LİFECELL HADİ SPOR GECESİ İPUCU CEVABI: FIRST PERSON VIEW (BİRİNCİ KİŞİ GÖRÜŞ)

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here