19 Ocak 20.30 TV Plus Hadi Film Gecesi

0
200
19 Ocak 20.30 Tv Plus Hadi Film Gecesi

Haftasonu ilk yarışması olarak Tv Plus katkılarıyla düzenlenecek olan hadi film gecesi saat 20.30 ‘da sizlerle olacak. Hadi film gecesi birbirinden eğlenceli 12 sorunun yer aldığı bir yarışmadır.

Geçen haftaki 30.000tl ödüllü hadi film gecesi öncesinde hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu neydi diye merak ediyorsan hemen 12 Ocak Hadi Film Gecesi makalemizi okuyabilirsiniz.

Tv Plus sektörünün öncü markalarından biridir. Dizi, film, belgesel gibi birçok şeyi içinde barındıran hem telefondan hem tabletten hem de televizyondan izleyebileceğiniz bir uygulamadır. Tv Plus ailesi sayesinde bugün akşam 20.30 ‘daki hadi film gecesi öncesinde hadi joker kodundan biri sizin olabilir.

Peki bu akşam 20.30 da yapılacak olan yarışmanın ödülü ne kadar ?

Tv Plus Hadi Film Gecesi Ödülü

Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez bir yarışması olan ve milyonları ekran başında toplayan Tv Plus hadi film gecesi ödülü tam 30.000tl ‘dir. Yaşlısından gencine herkesi ekran başına toplayan hadi bilgi yarışması bu akşamki sporu tabiki de Tv Plus. Bu eşsiz gecenin ödülü olan 30.000tl ise final sorusuna doğru cevap veren hadiciler arasında eşit miktarda paylaştırılacaktır.

Tv Plus Hadi Film Gecesi Joker Kodu

İşte hadi film gecesinin en merak edilen konusu olan hadi joker kodu paylaşımı konusuna gelmiş bulunmaktayız. Bu akşam 20.30 ‘daki Tv Plus hadi film gecesi joker kodunu iki paylaşım halinde beklemekteyiz. Her zaman olduğu gibi bugün öğleden sonrada sozdeblog.com ailesi olarak sizler için hadi film gecesi joker kodunu araştırdık.

Bugün akşamın tek yarışması olan 20.30 Tv Plus hadi film gecesi öncesinde her zaman olduğu gibi bugünde Tv Plus ödülle orantılı hadi joker kodu paylaşımı yapmıştır. Hadi joker kodu paylaşımlarını kaçırmamak için sizlerde bildirimlerinizi açarak her zaman bir adım önde olabilirsiniz.

Hadi joker kodu paylaşımıyla 12 soruluk hadi film gecesinde joker kodunu almış yarışmacılar bir adım önde olmuş olacak. Çünkü hadi joker kodu sayesinde final sorusu hariç bir soruyu boş bırakma ya da yanlış cevaplama hakkınız olmaktadır.

Peki bu akşamki hadi film gecesi 60.000 joker kodu nedir derseniz işte cevabı sizlerle..

TV PLUS HADİ FİLM GECESİ JOKER KODU: 3X567YMI5D01

Şimdi de sıra geldi yarışmada bizleri bir adım daha öne geçirecek konu olan hadi film gecesi ipucu sorusu cevabının ne olduğuna..

Tv Plus Hadi Film Gecesi İpucu Sorusu

Hadi joker kodunu aldığımıza göre artık makalemizin bizler için son kısmı olan ama yarışmada sizleri bir adım daha öne taşıyacak olan Tv Plus hadi film gecesi ipucu sorusu ve cevabını sizlere aktarabiliriz. Hadi film gecesi 12 tane sorudan oluşmaktadır. Bu sorular ise filmlerden, yönetmenlerden, oyunculardan, ödüllerden gelmektedir. Film severlerin 1 hafta boyunca merakla beklediği o gece işte bu akşam 20.30 ‘da gerçekleşecektir.

Hadi film gecesi ipucu sorusu yine Tv Plus ‘ta yer alan bir filmden gelmektedir. Hadi film gecesi ipucu sorusu ” Sıkı bir Batman hayranıysan onun canı pahasına koruduğu şehrini de çok iyi biliyorsundur.” olarak soruldu. Peki hadi film gecesi ipucu sorusu cevabı nedir diyorsan işte yanıtı sizlerle..

TV PLUS HADİ FİLM GECESİ İPUCU CEVABI: GOTHAM ŞEHRİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here