2 Ocak 12.30: Hadi Bilgi Yarışması Joker Kodu Ve İpucu Sorusu

4
275
Hadi 2 Ocak 12.30 Yarışması Joker Kodu ve İpucu Sorusu

Merhaba sevgili hadi bilgi yarışması severler, bugün 2019 yılının ilk öğlen yarışması olacak olan 12.30 yarışması için buluşacağız. Bugün yaşayacağımız 3 yarışma heyecanından biri olan öğlen 12.30 yarışmasında ipucu nedir ?

Dün akşam 2019 yılına hızlı bir giriş yaparak 20.30 da Fizy ‘nin katkılarıyla 30.000 tl ödüllü yılın ilk yarışması gerçekleşmişti. Şimdi bu yarışmanın ardından ise hadi bilgi yarışması severlerin en çok beğendiği, takip ettiği ve en çok kişi başı ödülün verildiği zor hadi yarışması heyecanı da yaşanacaktır. Tabi bu yarışmada öncede 12.30 ve 20.30 yarışması heyecanları yaşanacaktır.

Öğlen yarışmalarının en bilinen dezavantajı ise sponsoru az oluyor. Bu da hadi bilgi yarışması severlerin hiç hoşuna gitmeyen bir durumdur. Çünkü hadi bilgi yarışması severler bilirki sponsor yoksa joker kodu dağıtımıda yoktur.

Hadi Bilgi Yarışması 12.30 Ödülü Ne Kadar ?

2019 yılının ikinci yarışması olan 2 Ocak Hadi bilgi yarışması 12.30 ödülü ne kadar diye düşünüyor olabilirsiniz. O halde fazla merakta koymadan söyleyelim. Aslında yukarıda bu duruma birazcık değinmiştik. Hadi bilgi yarışmalarında genel olarak öğlen yarışmalarında sponsor yoksa ödül 6.000tl ‘dir. Bugünde öyle oldu ve 2 Ocak Hadi bilgi yarışması 12.30 ödülü tam 6.000tl ‘dir.

Hadi Bilgi Yarışması Joker Kodu Nedir ?

Hadi bilgi yarışması takipçilerinin her yarışma öncesinde aslında ödül ziyade en çok merak edip baktığı, araştırdığı konu hadi bilgi yarışması joker kodu nedir oluyor. Lakin bugün 2019 yılının ilk öğlen yarışması olan 12.30 yarışmasında sponsor olmadığı için hadi joker kodu verilmeyecektir.

Hadi Bilgi Yarışması İpucu Sorusu Nedir ?

Evet artık geldik hadi bilgi yarışmasının bir diğer merak edilen konusu olan hadi bilgi yarışması ipucu sorusu nedir diye düşünen hadi severlerin sorularına cevap bulmaya. Bugün Hadi bilgi yarışmasıyla ilgili ipucu olarak bizlere “İpucumuzda son günlerde açık görmeye hasret kaldığımız gökyüzünden geliyor. Farsçada gökyüzü anlamına gelen isin hangisidir?” sorusu oldu. Peki hadi bilgi yarışmasında 7. veya 8. soru olarak karşımıza çıkacak olan bu sorunun doğru cevabı nedir diyorsanız. İşte sozdeblog.com ailesi olarak bizler bu konuyu sizin için araştırdık ve bulduk.

HADİ İPUCU CEVABI: آسمان: ASEMAN/ASUMAN: GÖKYÜZÜ

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here