2 Ocak 20.30: Zor Hadi Özel Yarışması Joker Kodu ve İpucu Sorusu

5
1272
Hadi 2 Ocak 20.30 Zor Hadi Yarışması Joker Kodu ve İpucu Sorusu

Geride bıraktığımız 2018 yılının son haftasında yapılan zor hadi özel yarışmasında 19 uncu soruya gelindiğinde bütün yarışmacılar elenmişti. Ama yinede hadi joker kodu olupta kullanan olmuştur diye 20 inci soru açılmış ve maalesef hiç yarışmacı kalmamıştı. Bu durum nedeniyle bu akşam düzenlenecek zor hadi özel yarışması 20.000 tl ödüllü olup 19 soru üzerinden oluşacaktır.

Neden 19 soru olacak diye kafanızda soru işaretleri oluşabilir. Bu yüzden siz bu konuda ufak bilgilendirme yapayım. Zor hadi yarışmaları diğer yarışmalardan bir iki farklı kurala sahiptir. Mesela her hadi yarışması 12 sorudan oluşurken zor hadi yarışması 20 sorudan oluşmaktadır. Diğer bir şey ise o hafta zor hadi yarışmasını bilen çıkmazsa ödül bir sonraki haftaya 1 soru eksilerek devreder.

Zor hadi yarışmasının bilindiği üzere çok sıkı takipçileri bulunmaktadır. Bunun en temel nedeni ise aslında en çok kişi başı ödülün alındığı belkide tek yarışmadır. Önceki yarışmalardan hatırlarsak kişi binlerce lirayı kazanan yarışmacılar olmuştu.

Peki siz neden bu yarışmacılardan biri olamayasınız? Zor hadi yarışmasında iki önemli unsur vardır belkide. Birincisi hadi ipucu sorusunu doğru edinmek ve bir kaç arkadaş birleşip yarışmayı birlikte oynamaktır. Tabi bunun yanın bir de hadi joker kodunu eklemek iyi olur.

Zor Hadi Yarışması Joker Kodu Nedir ?

Hadi bilgi yarışması severler aslında geçtiğimiz yıldanda hatırlar ki zor hadi yarışması öncesinde bulunan yarışmada joker kodu verilir, lakin 20.30 zor hadi yarışmasında joker kodu dağıtılmamaktadır. Peki bu akşam dağıtılacak mı derseniz öncesinde yarışma yok ve yeni yılın ilk zor hadi yarışması olacağından hadi joker kodu verilebilir. Bu konuda bizler yine sizin için araştırıp hemel altta verildiği anda paylaşacağız.

ZOR HADİ JOKER KODU: PAYLAŞILDIĞINDA GÜNCELLENECEKTİR…

Zor Hadi Yarışması Ödülü Ne Kadar ?

Normal şartlarda zor hadi yarışması ödülü ne kadar dediğimizde bilindiği üzere 10.000 tl olmaktadır. Fakat bu akşam ise ödül 20.000 tl, bunun nedeni ise ödülün aslında 2018 in son haftalarında gerçeleşen zor hadi yarışmasında kazananın olmaması nedeniyle ödül bu yarışmaya devretmişti. 2018 in son haftalarında oynan zor hadi yarışmasıyla ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Zor Hadi Yarışması İpucu Sorusu Nedir ?

Bu akşam joker kodu verilmediğinden en çok merak edilen konu haline gelen ise zor hadi yarışması ipucu sorusu nedir oldu. Bu konuyu sizler için araştırdık ve bu akşam 20.30 da gerçekeleşecek zor hadi yarışması ipucu sorusu “Hep birlikte Lale Devri’ne gidelim ve dönemin en önemli Divan şairini hatırlayalım. 18 inci yüzyılda, mahallileşme akımının temsilcilerinden olan Osmanlı dönemindeki Lale Devri’nin en ünlü şairi kimdir? ” oldu. Peki hadi ipucu sorusunun cevabı nedir derseniz işte onuda sizler için araştırdık ve bulduk. Sizleri daha fazla merakta bırakmdan cevabı söyleyelim.

ZOR HADİ İPUCU CEVABI: NEDİM

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here