20 Ocak 20.30 Bip Messenger Özel Hadi Yarışması

0
209
20 Ocak 20.30 Bip Messenger Özel Hadi Yarışması

Haftasonunun son yarışması pazar akşamının büyük ödüllü Bip messenger özel hadi yarışması sizlerle. Bugün akşam 20.30 yarışması sponsoru Bip Messenger olarak açıklandı. Peki bu akşamın büyük ödülü ne kadar ?

Dün akşamki Lifecell Hadi film gecesi yarışmasında yeni bir yarışma konsepti denendi. Dün akşam 20.30 hadi film gecesi öncesinde duyurular yapan sunucu Merve Toy ilk kez hadi film gecesinde denenecek bir konseptten bahsetmişti. Peki hadi film gecesinde denen yeni konsept neydi ?

Hadi Film Gecesinde Denen Yeni Konsept

Dün akşam 20.30 ‘daki Lifecell katkılarıyla gerçekleşen hadi film gecesi öncesinde yapılan duyuruda ufak ufak yarışmaların içinde yenilikler olacağı belirttildi. Bunun ilk örneği hadi film gecesinde denen yeni konsept 4. sorusuda karşımıza çıktı. Hadi film gecesinin 4. sorusunda bizlere sorudan önce bir video gösterildi ve soru bu videoyla ilgili oldu. Yarışma boyunca bunu tam 3 soruda gördük. Peki bu konseptin ne faydası olacaktır? Denenen bu yeni konseptin aslında sorudan önce hadi severlere bir ipucu verme niteliğinde olduğunu unutmayalım.

Dün akşam 20.30 hadi film gecesi yarışmasında toplamda bizlere tam 6 soruda aslında kolaylık sağlanmıştır. Bunlardan ilki yarışma öncesinde sizlere sozdeblog.com ailesi olarak verdiğimiz ipucu cevabıdır. İkincisi yarışma başlamadan önce 2 dakikalık geri sayım videosunda ekstra ipucu verilmiştir. Üçüncü olarak hadi film gecesinin 2. sorusu öncesinde video izletilmiştir ve soru bu videodan gelmiştir. Dördüncü, beşinci ve altncı olarakta sağlanan kolaylıkta aynı 2. soruda olduğu gibi sorular öncesinde o soruyla ilgili videoların verilmesiydi. Tabiki bu yeni konsept ile ilgili yorumlar zamanla gelecek ve bu durumun geçici mi yoksa kalıcı mı olacağı belirlenecektir.

Bip Messenger Özel Hadi Yarışması Ödülü

Bugün akşam 20.30 daki Bip Messenger özel hadi yarışması ödülü belirlendi. Bu haftanın en büyük ödülü olacak olan Bip Messenger özel hadi yarışması ödülü tam 50.000tl ‘dir. Sizde bu eşsiz yarışma öncesinde verilecek olan hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu cevaplarını sakın kaçırmayın.

Son zamanların en büyük ödüllerinden biri olan Bip Messenger özel hadi yarışması ödülü bu akşam sahiplerini bekliyor olacak. Final sorusuna doğru cevap veren hadiciler 50.000tl ödülü aralarında eşit miktarda paylaşacaktır.

Bip Messenger Özel Hadi Yarışması Joker Kodu

Bu akşam 20.30 Bip Messenger özel yarışması joker kodu öğlen saatlerinde siz değerli hadicilerin karşısında olmuş oluyor. Dün Lifecell ‘in 30.000tl ödül ve 60.000 hadi joker kodu vererek düzenlediği hadi film gecesinin ardından gözler Bip Messenger ‘ın vereceği hadi joker kodlarına çevrildi. Bugün sozdeblog.com ailesi olarak verilecek olan hadi joker kodlarını size en hızlı şekilde ulaştırmak için varız.

Bugünün ve belki de haftanın en büyük ödüllü yarışması olan Bip Messenger özel hadi yarışması joker kodu sizler için araştırıp bularak kırmızı yazı rengiyle paylamış oluyoruz. Sizlerde bu özel yarışmaya bir adım önde başlamak hadi joker kodunu sakın kaçırmayın.

BİP MESSENGER ÖZEL HADİ YARIŞMASI JOKER KODU: YQZPQT (TÜKENMİŞTİR DERSE JOKERLER BİP HADİ KANALINDA)

Bip Messenger Özel Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Haftanın son yarışması öncesinde sizlere ilk defa denen yeni konseptten, bu akşamın büyük ödülünden ve hadi joker kodundan bahsettik. Şimdi de sıra geldi bu eşsiz gecenin 50.000tl ödüllü Bip Messenger özel hadi yarışması ipucu sorusu ve cevabını paylaşmaya. Bu akşamın ipucu sorusu Bip Messenger tarafından verilecektir. Hadi ipucu sorusu ve cevabın sayesinde 50.000tl ödüle bir adım daha yaklamış olacaksınız.

Bip Messenger özel hadi yarışması ipucu sorusu “Tarihte kullanılan ilk emoji nedir ?” olarak verildi. Peki bu büyük ödüllü Bip Messenger özel hadi yarışması ipucu sorusunun cevabı nedir diyorsanız, işte yanıtı sizlerle..

BİP MESSENGER ÖZEL HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: GÜLEN YÜZ EMOJİSİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here