2019 Yılı Hadi Bilgi Yarışması Nasıl Olacak?

0
246
2019 Yılı Hadi Bilgi Yarışması Nasıl Olacak

2018 yılını geride bıraktıktan sonra yılbaşı gecesi hadi bilgi yarışması sunucusu Müge Boz ekranlar karşısında 2019 yılı hadi bilgi yarışmasında yeni yarışma kategorileri olacağına dair bilgiler vermişti.

2019 yılında gerçekleştirilecek olan yarışma türleri nelerdi? Birçok kişinin merak ettiği hangi kategoriler eklendi gibi sorular almaya başladık. Bu yüzden bugün biraz konulara değineceğiz sevgili okuyucularımız.

Hadi bilgi yarışmasında yine bir kaç yarışmanın günü ve saatinde değişiklik olacağı aslında bizlere 2 Ocak akşam 20.30 zor hadi yarışması öncesinde gösterilmiş oldu. Normalde 21.30 da gerçekleştirilen zor hadi yarışmasının saati değişmiş oldu.

Hadi Bilgi Yarışması

Yeni kategorilerden biri olacak olan magazin dünyasında olup bitenleri adı gibi bilen hadiciler için bugün hadi magazin yarışması düzenleniyor. 12.30 da başlayacak olan bu yarışmayla ilgili sende hadi magazin yarışması makalemizi okuyabilirsin.

Hadi bilgi yarışmasında müzik severler için hadi müzik gecesi, futbol severler için hadi spor gecesi, film severler için hadi film gecesi, magazin tutkunları için magazin yarışması, eskiyi ve araştırmayı sevenler için hadi tarih yarışması gibi daha birçok kategori zamanla hadi bilgi yarışmasındaki yerini alacaktır.

Hepsi bu kadar da değil sevgili hadi bilgi yarışması sever okuyucularımız. Daha ne var ya da daha ne olabilir diyebilirsiniz. Aslında dün instagramda hikaye bölümümüzde geri sayım sayacı koyarak bugün sizlerle hadi joker kodu paylaşacağımızı belirtmiştik. İşte bugün saat tam 17.00 hadi joker kodu bu paylaşımımızdaki ilgi alanda yerini alacaktır. Sende şimdiden kendini ve hadi bilgi yarışması oynayan dostlarına haber ver hadi joker kodunu sakın kaçırma..

Hadi Joker Kodu

Hadi joker kodu neden önemlidir gibi birçok soru duyar olduk. Hadi joker kodu ile final sorusu hariç kalan diğer sorulardan herhangi birini boş bırakma ya da yanlış cevap verme hakkınız oluyor. Yanlış yaptıktan sonra ya da soruyu boş bıraktıysanız hadi joker kodunuz varsa 5 saniye içinde otomatik olarak sistem hadi joker kodunuzu otomatik olarak kullanmaktadır.

Yarışmada can alıcı sorularda işinizi kolaylaştırmaya ve hatta sizi finale kadar taşımaya yardımcı olabilecek bir haktır. Bizler hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu cevabı paylaşarak sizleri yarışmada 2 adım öne geçirmiş oluyoruz. Bu yüzden her gün düzenli olarak paylaşımlarımızı takip ederek sizde kazanmaya 2 adım yaklaşın.

HADİ JOKER KODU: YARIN SAAT 17.00 A ERTELENMİŞTİR..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here