21 Ocak 12.30 Sendromsuz Hadi Yarışması İpucu Sorusu

0
165
21 Ocak 12.30 Sendromsuz Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Yeni bir haftanın ilk yarışması olan 12.30 sendromsuz hadi yarışması ipucu sorusu ve ödülüyle ilgili size merak edilen her şeyi aktaracağız.

Dün Bip Messenger katkılarıyla gerçekleşen büyük ödüllü hadi yarışmasının ardından bugün yeni bir yarışma haftasına başlamış olacağız. Yeni haftanın ilk startı ise bugün 12.30 sendromsuz hadi yarışması ile verilecek. Peki sendromsuz hadi yarışması ipucu sorusu nedir ve ödülü ne kadar ? Hadi joker kodu var mı ?

Türkiye ‘nin ilk yerli canlı para ödüllü bilgi yarışması olan Hadi, bugün 12.30 da yine sevenlerinin karşısında olacaktır. Türkiye ‘de ilk geçtiğimiz sene faaliyete giren Hadi Bilgi Yarışması kısa sürede milyonlara ulaşmış durumdadır. Tabiki bu büyük başarının arkasında Hadi ekibi ve Hadi severler bulunmaktadır. Bu yüzden de her 100 bin takipçide hediye joker kodu paylaşılmaktadır.

Son zamanlarda bazı teknik sıkıntılar yaşansada bizler bunların kısa sürelerde çözüleceğini düşünmekteyiz. Büyük bir teknoloji pazarında Türkiye ‘nin yapmış olduğu mobil uygulama ve mobil oyunların yurt dışına ihracı büyük önem taşımaktadır. Bizler yıllarca yabancıların yapmış oldukları mobil oyun ve mobil uygulamaları kullanırken yaşanan teknik aksaklıklarda çok sert söylemlerde bulunmaz iken, Hadi yarışmasında en ufak donmada bile suçu Hadi ekibine bulur olduk. Bence bu konuda birazda kendi internet bağlantımızı düşünerek yorum yapmalıyız. Aksi takdirde internet bağlantımızdan kaynaklı olarak Instagram canlı yayınları izlerken bile donma yaşadığımızda Instagram ‘a bu kadar ağır eleştiriler yapıp yüklenmiyoruz.

Sendromsuz Hadi Yarışması Ödülü

Yeni haftanın ilk gününde Hadi ‘ye merhaba diyeceğimiz 12.30 sendromsuz hadi yarışması ödülü belli oldu. İşe gitmekte, okula gitmekte, uykudan uyanılmakta zorlanılan, çalışanların ve öğrencilerin bir nevi korkulu rüyası pazartesi gününe sendromsuz bir şekilde başlamak için senide 12.30 sendromsuz hadi yarışmasına bekliyoruz. Sendromsuz hadi yarışması ödülü tam 8.000tl ‘dir.

Bugünün diğer yarışmalarından biri ise futbol müdavimlerinin 1 hafta beklediği hadi futbol gecesi olacaktır. O da pazartesi akşamlarının olmazsa olmazlarındandır.

Sendromsuz hadi joker kodu konusuna gelirsekte bu yarışma öncesinde herhangi bir hadi joker kodu paylaşımı gerçekleştirilmemiştir. Ama bu gün içinde hadi joker kodu paylaşılmayacağı anlamına da gelmesin sakın.

Sendromsuz Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Haftanın ilk yarışmasında bizleri bir adım öne geçirecek olan sendromsuz hadi yarışması ipucu sorusu sizlerle. Sendromsuz hadi yarışması ipucu sorusu ve cevabı sayensinde bugünkü 12 sorudan bir tanesini doğru yapmayı garantilemiş oluyoruz. Yeni haftaya sendromsuz bir şekilde başlamak için sakın sendromsuz hadi ipucu sorusunu almadan girmeyin.

Sendromsuz pazartesi günün 12.30 hadi yarışması ipucu sorusu “Dünya tiyatrosu, mitolojiden ve felsefeden bolca beslenmiştir. Bunun en güzel örnekleri de iyimserlik anlamına gelen Candide ve Oedipus adlı oyunlardır. Peki bu ses getiren piyeslerin kimin eseri olduğunu biliyor musun? ” olarak soruldu. Peki sendromsuz pazartesi hadi yarışması ipucu sorusunun cevabı nedir ? İşte sendromsuz pazartesi hadi yarışması ipucu sorusu cevabı sizlerle..

SENDROMSUZ HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: VOLTAİRE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here