21 Ocak 14.00 Hadi Hediye Joker Kodu

0
183
21 Ocak 14.00 Hadi Hediye Joker Kodu

Türkiye ‘nin ilk ve en çok ödül dağıtan canlı bilgi yarışması Hadi ‘den takipçilerine hadi hediye joker kodu geliyor. Bugün saat 14.00 ‘da hadi joker kodunu sakın kaçırma.

Hadi Türkiye ‘nin en çok ödül dağıtan ve milyonlarca kitleye ulaşmış ilk yerli bilgi yarışması mobil uygulamasıdır. Bugünkü sendromsuz pazartesi yarışmanın ardından da haftanın ilk gününde haftaya gerçekten sendromsuz başlamak içinde Hadi Youtube kanalından hadi joker kodu paylaşılmıştır.

Hadi Youtube kanalında verilecek olan hadi joker kodunu bugün saatler 00.00 ‘a kadar girip herkes alabilecektir. Sozdeblog.com ailesi olarak sizlere bu hadi joker kodunu ilk elden paylaşarak sizlere ulaştıracağız. Sizlerde hadi joker kodu paylaşımını kaçırmamak için bizleri takip etmeyi unutmayın.

Hadi Yarışması Hediye Joker Kodu

Bugün saatler 14.00 ‘ı gösterdiğinde hadi yarışması hediye joker kodu sizlerle olacaktır. Bu hadi yarışması hediye joker kodu bizlere Hadi Youtube kanalı aracılığıyla paylaşılacaktır. Hadi yarışmasında bizleri bir adım öne taşıyan hadi joker kodu, yarışma esnasında 1 soruyu yanlış cevaplama ya da boş bırakma şansı vermektedir.

Hadi bilgi yarışması süprizleri olağan hızıyla devam etmektedir. Bugün 12.30 sendromsuz hadi yarışması oynanırkende bizlere yarışma içinde 8. soruyu doğru cevaplayıp 9. soruya gelen herkese hediye joker tanımlanmıştır. Hadi bilgi yarışması ekibi bugün akşamki iki yarışma öncesinde süprizleriyle devam etmektedir.

HADİ YARIŞMASI HEDİYE JOKER KODU: HADİYOUTUBE

Tekrar hatırlatmak gerekirse yukarıda verdiğimiz hadi joker kodu bugün saatler 00.00 ‘ı gösterdiğinde sona erecektir. Bu saate kadar girip herkes jokerini alabilecektir. Hadi sende jokerini al ve akşamki yarışmalar öncesinde bir adım öne geçmiş ol.

Hadi yarışması bugün en çok beklenen yarışmasıyla seyircilerinin karşısında olacak. Milyonları ekrana başına kitleyen Hadi bilgi yarışması bugün saatler 21.30 ‘u gösterdiğinde yine bir hadi futbol gecesi yarışmasıyla sizlerle olacaktır. Bu yarışma öncesinde de siz değerli okuyucularımıza yarışma hakkında önemli bilgileri paylaşacağız.

Hadi Yarışması Yeni Konsept

Hadi yarışması yeni konsept çalışmalarıyla yeni yıla adım atmıştı. Hadi yarışması konsept çalışmalarından birinide cumartesi günü hadi film gecesinde görmüş olduk. Hadi film gecesinde birkaç soru öncesinde bizlere videolar gösterilmiş ve sorularda bu videolar üzerinden gelmiştir. Hadi yarışması yeni konsept çalışmalarıyla daha da renkli yarışma türleri göreceğiz. Sizlerde bu durumlardan en hızlı ve en doğru şekilde haberdar olmak için bizleri takip ediniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here