21 Ocak 20.30 Akşam Hadi Yarışması İpucu Sorusu

0
164
21 Ocak 20.30 Akşam Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Sürpriz test yarışmasının ardından normal yayın akışındaki 20.30 akşam hadi yarışması ipucu sorusu ve cevabı ile karşınızdayız. Hadi bugün yeni bir yarışma konsepti olan Hadi 100 yarışmasını ilk defa test etmiş oldu.

Yeni yarışma konsepti olan Hadi 100 Yarışması hakkında merak edilenleri ilgili makalemizden okuyabilirsiniz. Artık son zamanlarda yeni yarışma konseptleriyle kendini güncelleyen Türkiye ‘nin gerçek canlı para ödüllü yarışması olan Hadi girişimi bilindiği üzere Webrazzi ödüllerinde 3 dalda ödül kazanmıştı.

Hadi 100 yarışmasının ardından şimdi de gözler 20.30 akşam hadi yarışmasına çevrilmiş durumdadır. Akşam hadi yarışması ödülü ne kadar ? Akşam hadi yarışması ipucu sorusu ve cevabı nedir ? Akşam hadi yarışması joker kodu nedir ? Merak edilen tüm soruların cevabı yazımızda olacaktır.

Akşam Hadi Yarışması Ödülü

Bugünün üçüncü yarışması olan akşam hadi yarışması ödülü her zamanki gibi 10.000tl olarak belirlenmiştir. Bugünün final  sorusu olan 12. soruya doğru yanıt veren hadi severler bu ödülü aralarında eşit bir miktarda bölüşecektir.

Akşam hadi yarışması bittikten sonrada 21.30 ‘da futbol severleri ekran başına kitleyecek hadi futbol gecesi gerçekleştirilecektir. Futbol severler şimdiden akşam planlarını güncellemeye başladılar bile..

Akşam Hadi Yarışması Joker Kodu

Bugün sürpriz test yarışmasıyla beraber 4 yarışma heyecanı yaşanacaktır. Bu 4 yarışma heyecanından ikisi tamamlanmış durumdadır. Üçüncü yarışma heyecanı ise akşam hadi yarışması olacaktır. Birçok hadi severin merak ettiği akşam hadi yarışması joker kodu paylaşımı olup olmayacağıdır.

Bugün saat 14.00 ‘da sunucu Müge Boz ‘un Hadi Youtube kanalı üzerinden paylaştığı videoda bu gece saatler 00.00 ‘ı gösterene kadar geçerli olan hediye hadi joker kodu paylaşılmıştır. Bu hediye hadi joker kodunu hala almamış olan hadi severler için hemen alt kısımda bir kez daha paylaşmaktayız.

HEDİYE HADİ JOKER KODU: HADİYOUTUBE

Akşam Hadi Yarışması İpucu Sorusu

21 Ocak 20.30 akşam hadi yarışması ipucu sorusu belli oldu. Akşam hadi yarışması ipucu sorusu ülkemizden gelmektedir. Hadi ipucu sorusu olarak bizlere ” Evreşe Yolları türküsünde  dar yollarından bahsedilen Evreşe kasabası nerededir ? ” sorusu soruldu. Aynı zamanda bu şehrimiz  leziz Ezine peyniriyle meşhur bir Marmara Bölgeisi ilidir. Peki bu meşhur ilimiz neresi diyorsa…

AKŞAM HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: ÇANAKKALE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here