21 Ocak 21.30 Hadi Futbol Gecesi Joker ve İpucu Sorusu

0
180
21 Ocak 21.30 Hadi Futbol Gecesi Joker ve İpucu Sorusu

Sendromsuz pazartesi gününün son yarışması olan ve hatta yüz binlerin merakla beklediği hadi futbol gecesi joker ve ipucu sorusu bugün saat 21.30 ‘dan önce hadi severlerle olacak. Hadi futbol gecesi ayrı bir kitlesi olan yarışmalardan biridir.

Hadi yarışması futbol gecesi 12 sorunun tamamı futbol konularından gelen tek yarışmadır. Bu yarışmada futbol bilgisine güvenen herkesin katıldığı ve final sorusunu doğru bilen hadiciler arasında ödül eşit bir miktarda paylaştırılmaktadır. Sizde hadi yarışmasında kazanmak istiyorsanız paylaştığımız hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu cevaplarını mutlaka kontrol edin ve alın.

Bugün 16.00 ‘da ilk kez denen Hadi 100 yarışması bugün sosyal medyada bütün ilgiyi üzerine toplamış durumdadır.

Hadi Futbol Gecesi Ödülü

Pazartesi akşamlarının sabit yarışmalarından olan 21.30 hadi futbol gecesi ödülü tam 10.000tl ‘dir. Hadi futbol gecesi ödülü yukarıda da anlattığımız gibi final sorusunu doğru cevaplayan hadi futbol gecesi severler arasında eşit bir şekilde paylaştırılacaktır.

Hadi futbol gecesi öncesinde saat 14.00 ‘da sizlere Hadi hediye joker kodu vermiştik. Verdiğimiz hadi hediye joker kodunu alan hadi severler yarışmaya bir adım önde başlayacaklardır. Hadi yarışmasının olmazsa olmazlarından hadi joker kodu bizlere yarışmada 1 kereye mahsus yanlış cevap verme ya da boş bırakma hakkı tanımaktadır. Tabiki bununda belli bir kuralı var. Mesela final sorusu olan 12. soruda elbette hadi joker kodu kullanılmamaktadır. Zor hadi yarışmasında ise 20. soru hariç diğer sorularda 1 kereye mahsus hadi joker koduyla yarışmaya devam edilebilmektedir.

Hadi Futbol Gecesi İpucu Sorusu

21 Ocak 21.30 hadi futbol gecesi ipucu sorusu paylaşılmıştır. Bilindiği üzere 12 sorunun tamamınında futbol konularından geleceği için verilen ipucu sorusuda futbola alakalıdır. O zaman futbol severlerin 1 hafta boyunca merakla beklediği hadi futbol gecesi ipucu sorusu “Milli futbolcumuz Okay Yokuşlu, hangi İspanyol takımında oynamaktadır ? ” olarak soruldu. Peki hadi severlerin merakla beklediği hadi futbol gecesi ipucu sorusunun cevabı nedir ? Sozdeblog.com farkıyla hadi futbol gecesi ipucu sorusunun cevabı sizlerle…

HADİ FUTBOL GECESİ İPUCU CEVABI: CELTA VİGO

Hadi futbol gecesi ipucu sorusunun cevabı bizleri yarışmada bir adım daha öne taşıyacaktır. Bu ipucu cevabını sizde not etmeyi sakın unutmayın. Bir diğer önemli şey ise hadi yarışması başlamadan önce 2 dakikalık geri sayım esnasında ekstra ipucu sorusu ve cevabı verilmektedir. Bu ekstra ipucu sorusu ve cevabını da kaçırmamak için geri sayım videosunu takip etmenizi öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here