22 Ocak 12.30 Salı Hadi Yarışması İpucu Sorusu

0
181
22 Ocak 12.30 Salı Hadi Yarışması İpucu Sorusu

22 Ocak 12.30 salı hadi yarışması ipucu sorusu ve diğer merak edilen konularla karşınızdayız. Bugünün ilk yarışması olan 12.30 salı hadi yarışması ipucu sorusu belli oldu.

Dünkü yoğun yarışma temposunun ardından bugün daha sakin bir yarışma günü olacaktır. Dün hatırlanacağı üzere tam 4 yarışma olmuştu. Aralarından en çok dikkat çeken ise dün ilk kez denen ve tesi yapılan Hadi 100 Yarışması oldu. Dünkü yarışmaların tamamında en çok kişi ödül test olarak denen Hadi 100 yarışmasında verildi.

Peki bugünün yarışmaları neler ? Günün ilk yarışmasında ödül ne kadar ? Hadi joker kodu paylaşıldı mı ? Yarışma öncesinde ipucu sorusunun cevabı nedir ? Tüm bu soruların yanıtlarına yazımızda ulaşabileceksiniz.

İlk soru olan bugün ilk yarışmalarından bahsedelim. Bugünün ilk yarışması tabikide 12.30 salı hadi yarışması olacak. Günün son yarışmasıda her hafta olduğu gibi ruhumuzu arındıracak olan ve müzik severlerin özellikle beklediği Fizy Hadi Müzik Gecesi olacaktır.

Hadi Yarışması Ödülü

22 Ocak 12.30 salı hadi yarışması ödülü belli oldu. Aslında her öğlen yarışması gibi salı hadi yarışması ödülü de tam 8.000tl ‘dir. Ama dünkü hadi 100 yarışmasında da görüldüğü gibi ödül ne kadar düşük olursa olsun bazen öyle bir an olurki kişi başı ödül çok yüksek düşebilir.

Hadi Yarışması Joker Kodu

Hadi yarışması joker kodu sayesinde yarışma esnasında bir soruyu boş bırakma ya da yanlış cevaplama hakkınız olmaktadır. Bu hakkınızı final sorusu hariç her hangi bir soruda 1 kereye mahsus olarak kullanabiliyorsunuz.

Peki bugün 12.30 salı hadi yarışması öncesinde hadi joker kodu paylaşımı olacak mı diye düşünüyor olabilirsiniz. Bu sorunuza net olarak cevap verebiliriz ki olmayacaktır. Ancak bugün öğleden sonra akşam fizy hadi müzik gecesi yarışması için hadi joker kodu paylaşımı olacaktır sakın kaçırmayın. Bu konuda ilgili yazımızı sizlerle paylaşacağız.

Her yarışmada olduğu gibi bu yarışmada da sizleri bir adım öne geçirecek hadi ipucu sorusu ile paylaşımımıza geçebiliriz.

Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Her yarışmadan önce verilen ve yarışma esnasında ödüle bir adım daha yaklaştıran hadi yarışması ipucu sorusu belli oldu. Hadi yarışması ipucu sorusu bugün ünlü bir oyuncumuzdan gelmektedir. Salı hadi yarışması ipucu sorusu ” 2014 yılında Kenan Doğulu ile evlenen ve Fatmagülün Suçu Ne? dizisinde Fatmagül karakterini canlandıran oyuncu kimdir?” olarak soruldu. Günün ilk yarışması salı hadi yarışması ipucu sorusu cevabı sizlerle..

SALI HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: BEREN SAAT

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here