22 Ocak 20.30 Hadi Fizy Müzik Gecesi İpucu Sorusu

0
176
22 Ocak 20.30 Hadi Fizy Müzik Gecesi İpucu Sorusu

Her hafta en çok takip edilen yarışmalardan olan hadi fizy müzik gecesi ipucu sorusu ve joker kodu bu akşamda 20.30 ‘da sizlerle olacaktır. Ruhumuzu dinlendirip haftanın olağan akışında bizleri stresten uzak tutacak hadi fizy müzik gecesinde müzik severler ekran başında olacaklar.

Hadi fizy müzik gecesi isminden de anlaşılacağı üzere bugün akşam 20.30 ‘da Fizy katkılarıyla düzenlenecektir.

Günün ilk yarışmasında neler oldu öğrenmek istiyorsan 12.30 Hadi Yarışması makalemize göz atabilirsiniz.

Hadi Fizy Müzik Gecesi Ödülü

Her salı olduğu gibi bu akşam ki hadi fizy müzik gecesi ödülü tam 30.000tl ‘dir. Sizlerde her hafta düzenlenen ve müzik bilginizi test ederken para kazanabileceğiniz hadi fizy müzik gecesine katılmayı sakın unutmayın.

Her yarışmada olduğu gibi hadi fizy müzik gecesinde de final sorusunu doğru yanıtlayan sevgili hadiciler arasında 30.000tl ‘lik ödül eşit bir miktarda paylaştırılacaktır. Hadi fizy müzik gecesi öncesinde hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu paylaşıldığınıda sakın unutma. Bu paylaşımlara nasıl ulaşacağını düşünüyorsan hala alt tarafa bakmayı sakın unutma.

Hadi Fizy Müzik Gecesi Joker Kodu

Bugünkü 30.000tl ödülün yanı sıra hadi fizy müzik gecesi joker kodu veriliyor. Fizy tarafından her hafta salı günü hadi fizy müzik gecesi joker kodu paylaşılıyor. Bizlerde yarışmada sizleri bir adım öne geçirecek hadi fizy joker kodunu sizlere en hızlı ve en doğru biçimde ulaştırmaya çalışıyoruz.

Hadi fizy joker kodunu almak için alt taraftaki kırmızı yazıya dikkatli bakmalısınız. Hadi fizy joker kodunu hemen kopyalayarak alıp hadi uygulaması içindeki joker kazan kısmına girdiğinizde hadi fizy jokeriniz tanımlanacaktır. Bu sayede akşamki yarışmada 1 soruyu boş bırakma ya da yanlış cevaplama hakkınız olacaktır.

HADİ FİZY MÜZİK GECESİ JOKER KODU: WrT6YUOs

Hadi Fizy Müzik Gecesi İpucu Sorusu

Günün son yarışması öncesinde hadi fizy müzik gecesi ipucu sorusu belli olmuştur. Hangi listenin kaçıncı parçasındaki şarkı ya da şarkıcı ipucu sorusu olarak verildiyse sozdeblog.com ailesi olarak sizler için her zaman araştırmaktayız. Sizlere en doğru ve en güncel hadi fizy ipucu sorusunu ve cevabını sunmaktayız.

Bu akşam 20.30 ‘daki Hadi fizy müzik gecesi ipucu sorusu olarak verildi. Hadi fizy ipucu sorusu cevabı sayesinde yarışma esnasında sizleri bir adım daha finale taşımız oluyoruz. Hadi şimdi sizlere fizy müzik gecesi ipucu sorusu cevabını verelim.

HADİ FİZY MÜZİK GECESİ İPUCU SORUSU: DELİLER – BERKAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here