24 Aralık 21.30: Hadi Spor Gecesi İpucu Sorusu Nedir ?

0
354
hadi spor gecesi ipucu sorusu

Hadi spor gecesi ipucu sorusu nedir diye merak edenler için bugün akşam 21.30 da düzenlenecek hadi spor gecesi yarışma öncesinde yayınlanmış bulunmaktadır. Hadi ipucu sorusu olarak “Geçtiğimiz günlerde Manchester United ‘den ayrılan ve alacağı astronomik tazminatla gündeme gelen teknik direktör kimdir?” oldu. 24 Aralık günü düzenlenecek olan akşam 21.30 Hadi spor gecesinde ipucu sorusu nedir diyenler için işte cevabı…

Hadi oyunu ipucu sorusu bugün akşam 21.30 yarışmasındaki 1 sorunun cevabı olarak hadicilere yardım etmektedir. Hadi ipucu nedir yarışma öncesinde merakla beklenen konu olmuştur. İşte bugüne özel 30.000 tl ödüllü Hadi oyunu ipucu sorusu, “Geçtiğimiz günlerde Manchester United ‘den ayrılan ve alacağı astronomik tazminatla gündeme gelen teknik direktör kimdir?” Canlı para ödüllü bilgi yarışması olan Hadi uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden indirerek hadi oyunu oyna. Hafta içi her gün 12.30 ve 20.30 ‘da, hafta sonu ise 20.30 ‘da yarışmalar düzenlenmektedir. Bu yarışmalarda adaylara 12 soru yöneltilmekte olup cevap vermek için 10 saniyeniz bulunmaktadır.

Hadi ipucu nedir ?

Hadi ipucu nedir dediğimizde ilk akla gelen bir tüyo olabilir. Evet doğru düşündünüz aslında Hadi oyununda ipucu olarak her gün her yarışmadan önce 1 soruyla ilgili sizlere tüyo veriliyor aslında. Peki bu ipucu sorusu kaçıncı soru oluyor da diyebilirsiniz. Yarışmaları baz aldığımızda hadi oyunun ipucu sorusu genelde 7. veya 8. sorularda karşımıza çıkıyor.

 

Hadi ipucu sorusu – 24 Aralık 21.30 hadi spor gecesi

Hadi yarışmasında her pazartesi olduğu gibi bu pazartesi akşamı 21.30 yarışmasıda hadi spor gecesi olacaktır. İsminden de anlaşıılacağız üzere bugünkü tam 12 soruda spor üzerine olacak. Tabiki ipucumuzda spordan geliyor. Siz değerli okuyucularımız için araştırdık ve bulduk. Hadi spor gecesinde genellikle erkeklerin yoğun katılımının olduğu bir yarışma türü olarak bilinmektedir. Lakin unutmayalımki ülkemizde spor tutukunu bir çok kadında bulunmaktadır.

İPUCU CEVABI: JOSE MOURİNHO

Peki Jose Mourinho ‘nun tazminatı ne kadar diye düşünebilirsiniz. Jose Mourinho yaptığı açıklamada Manchester United beni kovamaz, çünkü kulüp benim tazminatımın ne kadar olduğunu biliyor demişti. Eminim sizde bu astronomik rakamı duyunca çok şaşıracaksınız. Jose Mourinho ‘nun alacağı tazminat tam tamına 200 milyon türk lirasıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here