24 Ocak 12.30 Perşembe Hadi Yarışması İpucu Sorusu

0
219
24 Ocak 12.30 Perşembe Hadi Yarışması

Haftanın son günlerine yaklaşırken 24 Ocak 12.30 perşembe hadi yarışması ipucu sorusu paylaşımı gerçekleşecektir. Bilindiği üzere hafta içi her gün 12.30 da öğlen hadi yarışması düzenlenmektedir.

Bugünün ilk yarışma heyecanı olacak olan hadi ipucu sorusunun verildiği yarışmada 12 tane eğlenceli seni bekliyor olacak. Sende bu yarışmada final sorusuna doğru cevap vererek, ödülü eşit miktarda paylaşan şanslı hadicilerden birisi ol.

Dün akşam ikinci kez düzenlenen yeni yarışma konsepti Hadi 100 yarışması, normalde çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan Zor hadi yarışması yerine yapışmıştır. Peki Hadi 100 yarışması kimin sponsorluğunda, ne kadar ödülle gerçekleşti. Tüm bu sorulara yanıt bulmak için 23 Ocak Hadi 100 Yarışması makalemize göz atabilirsiniz.

Perşembe Hadi Yarışması Ödülü

24 Ocak 12.30 perşembe hadi yarışması ödülü 8.000tl olarak açıklanmıştır. Bugünkü yarışmanın final sorusuna doğru cevap veren şanslı hadiciler arasında bölüştürülecek olan ödül 8.000tl olarak açıklandı.

Perşmebe Hadi Yarışması Joker Kodu

Hadi bilgi yarışmasında artık klasikleşmiş bir hal alan öğlen yarışmalarında hadi joker kodu paylaşılmamaktadır. Perşembe hadi yarışması joker kodu da dolayısıyla olmayacaktır. Genelde akşam yarışmalarında sponsor olduğu zamanlarda hadi joker kodu paylaşımı yapılmaktadır.

Eskiden hadi joker kodu belli bir saate paylaşılan bir ritüel gibiydi.. Lakin son zamanlarda bu ritüelleri özler olduk. Perşembe hadi yarışması joker kodu paylaşımı yapılmadığı içinde sozdeblog.com ailesi olarak sizlere tek kullanımlık hadi joker kodu hediye ediyoruz. Unutmayın bu hadi joker kodu şanslı ve hızlı bir kişi için geçerlidir.

TEK KULLANIMLIK HEDİYE HADİ JOKER KODU: H47WFN

Perşembe Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Günün ilk yarışması öncesinde perşembe hadi yarışması ipucu sorusu paylaşılmıştır. Perşembe hadi yarışması ipucu sorusu hadi ‘yi dört gözle bekleyenler için geliyor. Hadi ipucu sorusu bugün Pembe Panter serisinin birçok filminde de Peter Sellers tarafından canlandırılan müfettişin ismi nedir ? olarak sorulmuştur. Bu arada Pembe Panter denince, sizinde kulaklarınızda o meşhur melodi dönüyor değil mi ? Perşembe hadi yarışması ipucu sorusu paylaşılmasının ardından sozdeblog.com ailesi olarak sizler için en doğru bilgiyi araştırdık ve bulduk. İşte perşembe hadi yarışması ipucu sorusu cevabı sizlerle..

PERŞEMBE HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: MÜFETTİŞ CLOUSEAU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here