25 Aralık 20.30: Hadi Müzik Gecesi İpucu Sorusu Nedir ?

0
334
hadi muzik gecesi

Hadi müzik gecesi ipucu sorusu nedir diye merak edenler için bugün akşam 20.30 da düzenlenecek hadi müzik gecesi yarışma öncesinde yayınlanmış bulunmaktadır. Hadi müzik gecesi ipucu sorusu olarak “Fizy Pop listesinin 4. şarkısını not etmeyi unutma” oldu. 25 Aralık günü düzenlenecek olan akşam 20.30 Hadi müzik gecesinde ipucu sorusu nedir diyenler için işte cevabı…

Hadi oyunu ipucu sorusu bugün akşam 20.30 yarışmasındaki 1 sorunun cevabı olarak hadicilere yardım etmektedir. Hadi ipucu nedir yarışma öncesinde merakla beklenen konu olmuştur. İşte bugüne özel 30.000 tl ödüllü Hadi oyunu ipucu sorusu, “Fizy Pop listesinin 4. şarkısını not etmeyi unutma” Canlı para ödüllü bilgi yarışması olan Hadi uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden indirerek hadi oyunu oyna. Hafta içi her gün 12.30 ve 20.30 ‘da, hafta sonu ise 20.30 ‘da yarışmalar düzenlenmektedir. Bu yarışmalarda adaylara 12 soru yöneltilmekte olup cevap vermek için 10 saniyeniz bulunmaktadır. Fizy nin katkılarıyla gerçekleşecek olan ve müzik konularına doyacağınız bir yarışma olacaktır. Fizy müzik gecelerinde her zamanki ödül yine 30.000tl olacaktır.

Hadi 31 Aralık Yılbaşı süprizleri de yaklaşıyor. Sizde bu eşsiz süprizlerden haberdar olmak için yazılarımızı takip etmelisiniz. Yılbaşında büyük ödülün olacağı yarışmaya kalan süre azalmaktadır. Bunun öncesinde hadi müzik gecesi Fizy nin katkılarıyla bu akşam 20.30 da Hadi bilgi yarışması oyununda gerçekleşecektir.

Yılın en büyük ödülü ne zaman verilecek ?

Herkesin en çok merak ettiği şey hadi yarışmasında yılın en büyük ödülü ne zaman verilecek diye bekleniyor. Evet artık o tarihte belli oldu, yılın en büyük ödülü 31 Aralık 2018 akşamında yılbaşı günü verilecektir. Büyük bir katılımın beklendiği yılbaşı özel yarışmasını sakın kaçırmayın. Bugün öğlen 12.30 yarışmasında da bir süpriz yapılarak 10 uncu soraya gelebilen herkese 1 joker hediye edildi. Sadece 10 uncu soruya kadar gelebilen yarışamacıların hepsine 1 hediye joker kodu tanımlandı.

Hadi ipucu nedir ?

Hadi ipucu nedir dediğimizde ilk akla gelen bir tüyo olabilir. Evet doğru düşündünüz aslında Hadi oyununda ipucu olarak her gün her yarışmadan önce 1 soruyla ilgili sizlere tüyo veriliyor aslında. Peki bu ipucu sorusu kaçıncı soru oluyor da diyebilirsiniz. Yarışmaları baz aldığımızda hadi oyunun ipucu sorusu genelde 7. veya 8. sorularda karşımıza çıkıyor.

Hadi müzik gecesi joker kodu nedir ?

Salı akşamlarının vazgeçilmezi olan hadi müzik gecesi joker kodu nedir diye düşünebilirsiniz. Evet ödül tam 30.000tl ve bu akşama özelde hadi müzik gecesi joker kodu da tam 30.000 adet olarak verilmiştir. Joker kodları tükenmeden alabilir ve hemen hadi uygulamasındaki joker kazan bölümüne girip tanımlayabilirsiniz. Sizde hadi müzik gecesinde bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.

JOKER KODU: Fizy Uygulamasında Kişiye Özel Verilmiştir…

Kişiye özel joker kodunu almak için Fizy uygulamasını hemen indirebilirsin.

Kişiye özel joker kodu Android İndirmek İçin Tıklayınız
Kişiye özel joker kodu Ios İndirmek İçin Tıklayınız

Hadi ipucu sorusu – 25 Aralık 20.30 hadi müzik gecesi

Hadi yarışmasında her salı olduğu gibi bu salı akşamı 20.30 yarışmasıda hadi müzik gecesi olacaktır. İsminden de anlaşıılacağı üzere bugünkü tam 12 soruda müzik üzerine olacak. Tabiki ipucumuzda müzikten geliyor. Siz değerli okuyucularımız için araştırdık ve bulduk. Hadi müzik gecesi yoğun katılımının olduğu bir yarışma türü olarak bilinmektedir.

İPUCU CEVABI: YANMIŞIM SÖNMÜŞÜM BEN – ERKAN GÜLERYÜZ VE SEZEN SOKAKTA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here