25 Ocak 12.30 Cuma Hadi Yarışması İpucu Sorusu

0
163
25 Ocak 12.30 Cuma Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Haftanın son iş gününde ilk yarışma olan Cuma Hadi yarışması ipucu sorusu paylaşıldı. Bugün öğlen saatlerinde yapılacak olan yarışmanın ödülü belli oldu. Değerli hadici 12.30 ‘daki bu eğlenceli yarışması kaçırma.

Dün akşam Salı günü iki kere iptal edilmiş olan Fizy hadi müzik gecesi yarışması yapıldı ve sağ salim yarışma sona erdi. Hatırlanacağı üzere Salı ikinci soruda ve final sorusunda olmak üzere iki kere yarışma teknik sorun nedeniyle önce 15 dakika ertelenmiş, en son ise iptal edilmişti.

Bazı yarışmalardan önce ekstra ipucu sorusu ve cevabı ekranlarda sizlerle paylaşılıyor. Ekstra ipucu sorusu ve cevabı nedir diye düşünebilirsiniz. Bazı yarışmalar öncesinde 2 dakikalık geri sayım videosunda insanlar pek izleemeyip çıktıkları için bu ipucunu kaçırıyorlar. Ekstra ipucu sorusu ve cevabı sayesinde aslında yarışmada bir adım daha finale yaklaşma şansı oluyor. Çünkü ekstra ipucu sorusu yarışmanın 8. sorusu olarak karşımıza geliyor. Bilindiği üzere artık klasikleşmiş bir hal alan yarışmadan saatler önce verilen hadi ipucu sorusu ise karşımıza 7. soruda çıkmaktadır.

Cuma Hadi Yarışması Ödülü

Cuma günün ilk yarışmasında ödül belli oldu. Cuma hadi yarışması ödülü her zaman olduğu gibi bugünde tam 8.000tl ‘dir. Final sorusuna doğru cevap veren hadicilerin eşit miktarda bölüşeceği 8.000tl ödül Hadi tarafından verilmektedir.

Hadi bilgi yarışmasına saatler kala tüm hadicilerin beklediği şey aslında hadi joker kodu paylaşımının yapılıp yapılmayacağıydı. Bugünkü 12.30 Cuma hadi yarışması joker kodu paylaşımı yapılmayan yarışmalardan bir tanesidir.

Hadi joker kodu paylaşımının yapılmıyor oluşu son zamanlarda artık insanların alışmaya başladığı durumlardan biri olmuştur.

Cuma Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Her yarışmada olduğu gibi bugünkü yarışmada bizleri bir adım öne geçirip, bizleri finale bir adım daha yaklaştıracak olan Cuma hadi yarışması ipucu sorusu paylaşıldı. Hadi yarışması ipucu sorusu “Banyo ya da tuvalet fayanslarının temizliği ve parlatılmasında kullanılan Hidroklorik asidin halk arasındaki ismi nedir?” olarak verildi. Peki Cuma hadi yarışması ipucu sorusu belli olduğuna göre hadi ipucu sorusunun cevabı nedir? İşte hadi ipucu sorusunun cevabı sizlerle…

CUMA HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: TUZ RUHU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here