25 Ocak 14.00 Hadi Joker Kodu Paylaşımı

0
195
25 Ocak 14.00 Hadi Joker Kodu Paylaşımı

Haftanın son iş gününde akşam düzenlecek olan iki yarışma öncesinde, hadi joker kodu paylaşımı yapılacaktır. Bugün saat 14.00 ‘da hadi joker kodu paylaşımı sizlerle olacaktır.

Bir kaç hafta içinde aktif olarak kullanılmaya başlanan Hadi Youtube Kanalı bugünde bir sürprize imza atacaktır. Saatler 14.00 ‘ı gösterdiği an sizler için araştırıp bulmuş olduğumuz hadi joker kodunu vereceğiz.

Hadi Joker Kodu

Günün ilk yarışması olan Cuma Hadi Yarışması yapılırken tecrübeli sunucu Merve Toy tarafından bugün Hadi Youtube kanalında bir sürprizin hadi bilgi yarışması severleri bekliyor olacağını söyledi.

Peki tecrübeli sunucu Merve Toy ‘un bahsetmiş olduğu gün içinde yaşanacak olan sürpriz neydi? Merve Toy bugün öğlen 12.30 hadi yarışması başlamadan önce bizlere saat 14.00 ‘da herkesin alabileceği, kişi sınırın olmadığı hadi joker kodunun verileceğini söyledi. Bu hadi joker kodu saat 14.00 ‘da sizler için en doğru ve en güncel bilgiyi araştıran sozdeblog.com ailesi olarak yazımızın içerisinde yer almaktadır. Daha rahat görebilmeniz ve kullanabilmeniz içinde kırmızı renkle belirtilmiştir. Hadi durma sende hadi joker kodunu al ve hadi uygulaması içinde ilgili alana girerek hadi joker hakkını kazan.

HEDİYE HADİ JOKER KODU: HADİGÜLÜMSE

Hadi Joker Kodu Kaç Kişiyle Sınırlı ?

Bugün 14.00 ‘da paylaşılacak olan hadi joker kodu kaç kişiyle sınırlı olacaktır diye düşünebilirsiniz. Ama bugün paylaşılacak olan hadi joker kodu kişiyle değil zamanla sınırlı olacaktır.

Sizlere bugün saat 14.00 ‘da vereceğimiz hadi joker kodu saatler 00.00 ‘ı gösterene kadar hadi uygulamasında joker kazan bölümüne giren her hadi bilgi yarışması sever kullanabilecektir. Sizde hadi joker kodunu alır almaz hemen girin ve akşamki iki yarışma öncesinde bu güzel sürprizden faydalanın.

Hadi öğlen yarışması bittikten sonra hafta içinin son günü olan Cuma günü bilindiği üzere bol yarışmalı bir gündür. Bugün 12.30 yarışmasının dışında akşam iki tane daha birbirinden eğlenceli yarışmalar sizleri bekliyor olacak. Akşamın ilk yarışması herkes tarafından sevilen ve soru sayısı olarak diğer yarışmalar bir tık az olan resimli hadi yarışması sizlerle olacaktır. Resimli hadi yarışması bittikten kısa bir süre sonrada hadi spor gecesi ekranlar da sizi bekliyor olacak. Bu yarışma dolu günün herkes için bol kazançlı geçmesi dileyiğle..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here