25 Ocak 19.30 Resimli Hadi Yarışması İpucu

0
161
25 Ocak 19.30 Resimli Hadi Yarışması İpucu

Her hafta bir kere düzenlenen ve aslında en eğlenceli yarışmalardan olan resimli hadi yarışması ipucu nedir diye aslında birçok hadi bilgi yarışması sever tarafından merak edilmektedir. Resimli hadi yarışması bu akşam 19.30 ‘da sizlerle olacaktır.

Daha önce bu formatta bir yarışma öncesinde hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu paylaşılmamıştır. Çünkü resimli hadi yarışması formatı diğer yarışmalara nazaran farklıdır. Resimli hadi yarışması 10 sorudan oluşurken diğer yarışmalar minimum 12 sorudan oluşmaktadır. Resimli hadi yarışmasında adından da anlaşılacağı üzere her sorudan önce, soruyla ilgili fotoğrafın sadece ufak bir kısmı gösterilir. Yarışmacılardan aslında bu fotoğrafın tamamında gösterilenin ne olduğunu bilmesi istenilir.

Resimli Hadi Yarışması Ödülü

Haftada bir kere düzenlenen resimli hadi yarışması ödülü aslında hiç değişmemiştir. Bu akşamki resimli hadi yarışması ödülü de tam 10.000tl ‘dir. Yarışmada 10. soruya kadar gelip ve final sorusu olan 10. soruya doğru cevap veren hadi bilgi yarışması müdavimlerince ödül eşit miktarda bölüştürülecektir.

Resimli hadi yarışması diğer hadi yarışmalarına nazaran kişi başı ödülün biraz daha yüksek düştüğü yarışmalardan bir tanesidir. Bunun nedeni ise sorulardan önce soruyla ilgili fotoğrafın sadece bir kısmının gösterilip aslında hayal gücü sayesinde verilen cevaplardır. Bir soruda kırmızı karanfile benzeyen bir fotoğraf parçası gösterilmiş ve şıklarda da karanfil seçeneği bulunuyordu ama doğru cevap o değildi. Fotoğrafın tamamı açıldığında aslında cevabın bir diğer şık olan balık olduğu anlaşılmıştı. O kısa sürede fotoğrafı görüpte hayal gücünün 10 saniyede cevap vermesi gerektiğini de unutmayalım.

Resimli Hadi Yarışması İpucu Var Mı ?

Bu zamana kadar hiçbir resimli hadi yarışması öncesinde hadi ipucu sorusu ve cevabı paylaşılmamıştır. Bu akşam 19.30 ‘daki resimli hadi yarışması ipucu sorusu olmadan düzenlenecektir.

Bugün sizlere 14.00 ‘da hadi joker kodu verdik. Bu hadi joker kodu sayensinde almış olduğunuz hadi joker hakkını bu yarışmada kullanabilirsiniz. Resimli hadi yarışması soru sayısı itibariyle diğer yarışmalardan 2 soru eksiktir. Birde sizlere 14.00 da verdiğimiz hadi joker kodu ile de yarışmada 1 soru avantajınız olmuş olacak. Finale kalmak, 10.000tl ödülü paylaşmak için yapılması gereken ise ilk 9 tane soruya doğru cevap veren ve hadi joker kodu bulunan her yarışmacı aslında finale kalacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here