25 Ocak 20.30 Hadi Spor Gecesi Yarışması

0
228
25 Ocak 20.30 Hadi Spor Gecesi Yarışması

Haftanın son iş günün son yarışması olan 20.30 hadi spor gecesi yarışması sizlerle olacak. Bu keyifli ve bol bol spor dolu yarışmada 12 soru isminden de anlaşılacağı üzere spor içeriklidir.

Günün ilk yarışması 12.30 cuma hadi yarışması olmuştu. Bu yarışma yapılırken tecrübeli sunucu Merve Toy bizlere önemli bir süpriz duyurusu yapmıştı. Bilindiği üzere akşam ve öğlen yarışmalarında sponsor yok ise hadi joker kodu paylaşımıda olmuyordu. Ancak Hadi Youtube kanalı aktif olarak kullanılmaya başlandığından beri sürprizlerde gelmeye başladı.

Merve Toy bugün hadi bilgi yarışması severlerin bu akşam joker hakları olması için Hadi Youtube kanalında hadi joker kodu paylaşmıştı. Bir blogtan daha fazlası olan sozdeblog.com ailesi olarak sizler için bu hadi joker kodunu saniyesinde ulaştırdık. Eğerki aramızda hala almayan varsa bir kez daha altta paylaşacağız. Unutmayın bu hadi joker kodunda kişi sınırı yoktur. Onun yerine zaman sınırı mevcuttur. Bugün saatler 00.00 ‘ı gösterene kadar eğer hala almadıysanız alabilirsiniz.

00.00 ‘A KADAR GEÇERLİ HADİ JOKER KODU: HADİGÜLÜMSE

Peki günün son yarışması olan hadi spor gecesinin ödülü ve hadi ipucu sorusu nedir diye düşünüyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Hadi Spor Gecesi Yarışması Ödülü

Her hafta cuma akşamlarının vazgeçilmez ve keyif veren hadi spor gecesi yarışması ödülü belli oldu. Hadi spor gecesi yarışması ödülü bu akşam için tam 10.000tl ‘dir. Bu akşamın son yarışmasında final sorusuna doğru cevap veren hadiciler kasalarına ödülü eşit bir miktarda bölüşerek götüreceklerdir.

Hadi Spor Gecesi İpucu Sorusu

Bu akşamın son yarışmasında bir adım öne geçirecek olan hadi spor gecesi ipucu sorusu paylaşılmıştır. Hadi spor gecesi ipucu sorusu bugün bir sosyal sorumluluk projesinden geliyor. Bu akşamın hadi spor gecesi ipucu sorusu Çöpüne Sahip Çık Vakfı katkılarıyla geliyor.

Hadi spor gecesi yarışması ipucu sorusu “Çöpten arındırılmış bir çevre yaratmak için çalışan Çöpüne Sahip Çık Vakfı, üretilen çöp miktarının azaltılması ve çöpün doğru yere atılması yönünde farkındalığı yaratmak için çalışıyor. Gerçekten ihtiyacımız olmayan pipet, kağıt veya plastik bardak, tabak, çatal, bıçak, plastik poşet gibi tek kullanımlık ürünlerden olabildiğince uzak durmalıyız. Birkaç dakika kullanıp çöpe attığımız bu ürünler doğada yüzlerce yıl kalıyor. Peki hadiciler dünyada yılda kaç adet plastik poşet kullanılıyor biliyor muyuz?” olarak verildi. Peki hadi spor gecesi yarışması cevabı nedir? İşte hadi spor gecesi yarışması ipucu sorusu ve cevabı sizlerle..

HADİ SPOR GECESİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: 5 TRİLYON POŞET

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here