26 Aralık 12.30: Hadi Vestel Özel İpucu Sorusu Nedir ?

0
328
hadi ipucu sorusu vestel ozel yarismasi

Hadi Vestel özel ipucu sorusu nedir diye merak edenler için bugün öğlen 12.30 da düzenlenecek hadi vestel özel yarışma öncesinde yayınlanmış bulunmaktadır. Hadi Vestel özel ipucu sorusu olarak ” Televizyonlarda 4K teknolojisi en az kaç piksellik çözünürlükte görüntü kalitesine sahiptir? ” oldu. 26 Aralık günü düzenlenecek olan öğlen 12.30 Hadi Vestel özel yarışmasında ipucu sorusu nedir diyenler için işte cevabı…

Hadi oyunu ipucu sorusu bugün öğlen 12.30 yarışmasındaki 1 sorunun cevabı olarak hadicilere yardım etmektedir. Hadi ipucu nedir yarışma öncesinde merakla beklenen konu olmuştur. İşte bugüne özel 10.000 tl ödüllü Hadi oyunu ipucu sorusu,” Televizyonlarda 4K teknolojisi en az kaç piksellik çözünürlükte görüntü kalitesine sahiptir? ” Canlı para ödüllü bilgi yarışması olan Hadi uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden indirerek hadi oyunu oyna.

Hafta içi her gün 12.30 ve 20.30 ‘da, hafta sonu ise 20.30 ‘da yarışmalar düzenlenmektedir. Bu yarışmalarda adaylara 12 soru yöneltilmekte olup cevap vermek için 10 saniyeniz bulunmaktadır. Yerli üretimde ülkemizin gururu olan Vestel ‘in katkılarıyla 12.30 hadi oyununda ödül 10.000 tl ‘dir.

 

Hadi Yılbaşı Süprizleri Nedir ?

Hadi 31 Aralık Yılbaşı süprizleri de yaklaşıyor. Peki hadi yılbaşı süprizleri nedir diye düşünüyorsanız yazımızı iyice okumalısınız. Çünkü süprizler dün ufak ufak başlamışlardı. Sizde bu eşsiz süprizlerden haberdar olmak için yazılarımızı takip etmelisiniz. Yılbaşında büyük ödülün olacağı yarışmaya kalan süre azalmaktadır. Bunun öncesinde hadi vestel özel yarışmasıda Vestel ‘in katkılarıyla bu öğlen 12.30 da Hadi bilgi yarışması oyununda gerçekleşecektir. Peki yerli üretimde öncü marka olan Vestel nedir, kimdir vb. sorularla kafanız meşgul olmuş olabilir. O zaman gelin Vestel ‘i biraz yakından tanıyalım.

 

Vestel nedir ? Vestel ‘in sahibi kimdir ?

Vestel nedir, 1984 yılında başlayan faaliyetlerini 1994 yılından beri Zorlu Holding bünyesinde sürdüren bir şirkettir. Vestel‘in üretim tesisleri Manisa şehrinde yer almaktadır. Manisa’da 1,1 milyon metrekare alan üzerine kurulu Vestel City, tek lokasyonda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden biridir. Bir de Rusya nın Alexandrov bölgesinde tesisi bulunmaktadır.

Vestel 1984 yılında Asil Nadir tarafından kurulmuştur. Vestel in sahibi kimdir sorusunun cevabı ise şuan Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ‘dur.

Hadi ipucu nedir ?

Hadi ipucu nedir dediğimizde ilk akla gelen bir tüyo olabilir. Evet doğru düşündünüz aslında Hadi oyununda ipucu olarak her gün her yarışmadan önce 1 soruyla ilgili sizlere tüyo veriliyor aslında. Peki bu ipucu sorusu kaçıncı soru oluyor da diyebilirsiniz. Yarışmaları baz aldığımızda hadi oyunun ipucu sorusu genelde 7. veya 8. sorularda karşımıza çıkıyor.

 

Hadi vestel özel joker kodu nedir ?

Çarşamba öğlen 12.30 da düzenlecek olan yarışmada hadi vestel özel joker kodu nedir diye düşünebilirsiniz. Evet ödül tam 10.000tl ve bu öğlene özelde hadi vestel özel joker kodu da tam 10.000 adet olarak verilmiştir. Joker kodları tükenmeden alabilir ve hemen hadi uygulamasındaki joker kazan bölümüne girip tanımlayabilirsiniz. Sizde hadi vestel özel yarışması için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.

 

JOKER KODU: SPONSOR TARAFINDAN VERİLMEDİ..

 

Hadi ipucu sorusu – 26 Aralık 12.30 hadi vestel özel yarışması

Hadi yarışmasında hafta içi her gün olduğu gibi bugünde 12.30 yarışmasıda olacaktır. Bugünkü yarışmanın sponsoru ise tabiki yerli gururumuz Vestel olacaktır. İsminden de anlaşıılacağız üzere bugünkü tam 12 soruda Vestel in bulunmuş olduğu sektör ve buna benzer yerlerden gelecektir. Tabiki sozdeblog.com ailesi olarak siz değerli okuyucularımız için araştırdık ve bulduk. Hadi vestel özel yarışmasında yoğun katılımının olmasınıda beklemekteyiz. Bugün bu yarışmanın dışında akşam 2 yarışma heyecanı daha olacak ve bizler siz değerli okuyucularımız için gerekli ipucu ve joker kodlarını araştırıp sizlere sunacağız.

İPUCU CEVABI: 3840×2160 (16:9) GÖRÜNTÜ KALİTESİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here